Nechcem už žiť

Príspevok v téme: Nechcem už žiť
annemary

Nevládzem a už ani nechcem ďalej žiť-nevidím v tom žiadny zmysel.
Dlhšiu dobu mávam depresie a nic nepomáha a dochádza to až k samovražedným myšlienkam a sebapoškodzovaniu.
Mala som aj pokus, ale ma zachranili.
Tie myšlienky mávam každý den a niekedy sa stupňujú.
nevidím zmysel svojho života, chodievam aj na psychoterapie ale akosi v nich nevidim význam-alebo neviem co je tou podstatou.
Ze pri tazkych stavoch je potrebna aj hospitalizacia-zatial ju nechcem a viem aj prečo.Poradte čo robit prosíím, bojím sa ze to neustojim a niečo sa stene

kukucko

I ja mam BAP a viem, preco stoji za to zit. Ale nestaci len ciel. Dolezita je i cesta. A to nebyva vobec jednoduche ... dobre padne pomoc priatela ...

annemary

vidíš si to uhádla- NIET MI POMOCI.
Toto mi povedal jeden ironicky doktor že mne sa už pomôcť nedá tak čo jediné mi ostáva? Asi len tá smrť

LadyOpium

no ked sa nebojis ani toho co mam teraz ja ze mi hrozila smrt alebo dozivotna dialyza, tak uz ti asi niet pomoci:(

annemary

akosi nepomohlo prečítanie, skôr ma to podporilo.
vie niekto poradit?
neni tu nejaka zdr. sestra alebo doktorka?

LadyOpium

si precitaj moju tenu s nazvom ,,kolko liekov by dokazalo zabit 60kilovu dospelu zenu" a zistis co sa ti stane..ked to docitas stavim sa ze si to rozmyslis a ze sa nezabijes...zivot je len jeden je to vzacnost teraz to uz viem daj si poradit...neboj zazila som tu istu depresiu svinu jednu

poetka

katkaa, problemy medzi rodicmi a detmi su bezne, obe strany vidia svet z inej perspektivy. Ak byvas s rodicmi, snaz sa robit, co od teba ocakavaju ako pomoc v domacnosti. Ak si uz plnoleta a zasahuju ti do sukromneho zivota viac ako by mali, asi to musis tak brat a velmi sa tym netrapit, pokial si s nimi pod jednou strechou, ich uz nezmenis. Samovrazda je hrozne riesenie, nad tym ani neuvazuj. To je akoby si povedala, ze zivot je taky zly, ze za cely cas by si nenasla ani jedineho cloveka, ktory by ta aspon trochu chapal. Ak ho ale najdes, hoci aj neskor, oplati sa zit dalej. Aj ked nepochopenie zo strany najblizsich velmi boli. Kazdy vsak mame svoje hranice a obmedzenia a nemozeme za kazdu cenu od druheho ziadat to, co nie je schopny poskytnut. Skus sa na rodicov pozriet z tohto pohladu.

redka

katka teba by som minimalne poriadne prefackala... ked chces nekam skakat, tak nie pod auto... netahaj do toho nevinnych ludi!!!!! sproste!!!! ak sa chces zabit, tak niekde kde tym neohrozis inych, co s tvojim problemom nemaju nic spolocne!!!!

hrfujhnxdujf

Do prdele ludia, co sa furt chcete len kvoli vsetkemu zabijat, sa uz konecne zmierte s tym, ze zivot je tazky ale to nie je dovod na to aby ste hned pachali samovrazdy.