Nechcem už žiť

Príspevok v téme: Nechcem už žiť
annemary

Nevládzem a už ani nechcem ďalej žiť-nevidím v tom žiadny zmysel.
Dlhšiu dobu mávam depresie a nic nepomáha a dochádza to až k samovražedným myšlienkam a sebapoškodzovaniu.
Mala som aj pokus, ale ma zachranili.
Tie myšlienky mávam každý den a niekedy sa stupňujú.
nevidím zmysel svojho života, chodievam aj na psychoterapie ale akosi v nich nevidim význam-alebo neviem co je tou podstatou.
Ze pri tazkych stavoch je potrebna aj hospitalizacia-zatial ju nechcem a viem aj prečo.Poradte čo robit prosíím, bojím sa ze to neustojim a niečo sa stene

annemary

qwerpoiu- ja si srandu nerobim, len ja som v nemocnici bola a doma som asi dva tyzdne a ze je problem s hospitalizaciou, preto sa nato dokladne pytam, lebo ze az po 3. mesiacoch od prvej hospitalizacie ma mozu znova hospitalizovat, to je ten problem, ale srandu si vobec nerobim a myslim to vazne.Ja som tu neni len tak z nudy

hou hou hou

To si nemôžete už tích pár rokov počkať na tú smrť? Všetci sa stále niekam ponáhľajú, len čo sa narodia, už sa aj zabíjajú. Strašne uponáhľaná doba.

qwerpoiu

A ak sa prave teraz potrebujes porozpravat LEN s odbornikom, vytoc si cislo na Linku dovery. Tam su psychologovia, ktori ti urcite poradia.

qwerpoiu

Annemary, k lekarke chod zajtra k svojej. A povedz jej, ze chces ist na hospitalizaciu. A ak to nemyslis vazne, ale robis si tu denne len srandicky, tak to nie je fer.. vies, keby si to myslela vsetko vazne, uz by si sa davno nechala tou RZP odviest a stale, kazdy den sa tu nevypytovala, co by si im mala povedat do telefonu. Uz ti tu xy ludi povedalo co mas urobit, ako to urobit, ale ty to zrejme ani nemyslis vazne.. a mozno sa len nudis..

cry2

annemary, tak si ju zavolaj a povedz im, že máš chuť spáchať samovraždu. Oni si už pre teba prídu a odvezú ťa na psychiatriu.