Nechcem už žiť

Príspevok v téme: Nechcem už žiť
annemary

Nevládzem a už ani nechcem ďalej žiť-nevidím v tom žiadny zmysel.
Dlhšiu dobu mávam depresie a nic nepomáha a dochádza to až k samovražedným myšlienkam a sebapoškodzovaniu.
Mala som aj pokus, ale ma zachranili.
Tie myšlienky mávam každý den a niekedy sa stupňujú.
nevidím zmysel svojho života, chodievam aj na psychoterapie ale akosi v nich nevidim význam-alebo neviem co je tou podstatou.
Ze pri tazkych stavoch je potrebna aj hospitalizacia-zatial ju nechcem a viem aj prečo.Poradte čo robit prosíím, bojím sa ze to neustojim a niečo sa stene

???

Annemary,ponamahaj mozgove zavity a niečo vymysli sama,ty najlepšie vieš v čom ti ta sestrička pomohla.Aspoň nebudeš mať čas myslieť na blbosti.

annemary

prosim vie mi niekto napisat nejaku basen o vdacnosti zdravotnej sestre, alebo mpodakovanie zdr.sestre za jej cas, usmev, mile slovo a tak? idem na hospitalizaciu do pezinka a zajtra s nou budem tak jej chcem nieco povedat ze si ju vazim, prosiiiim

juchuchuuu

No ja ked som bol maly tiez som dost casto rozmyslal nad samovrazdou a pod... A ako som tieto uzkosti atd.. prekonal ? povedal som si ked sa chcem zabit tak mi moze byt v podstate vsetko jedno mozem vylupit banku vyvrazdit politikov co len chcem a tak som sa z toho stresu a samovrazednych sklonov dostal do pohidicky (ruplo mi v bedni) zrazu mi bolo secko jedno asi tak rok dva a POTOM sa staka daco nebudem pisat co kvoli comu som opet chcel zit a nieco dosiahnut. (ked ta ten zivot nebavi tak aspon zariskuj stan sa hereckou spevackou sprav co chces ale za ziadnu cenu to nelutuj len chod stale dalej). - ak som napisal daco odveci tak sorry ale som fakt unaveny bru noc a ziadne lanko okolo krku. ;-)

Meretseger

Však to chcem vedieť, čo robím, že som klesla na ich úroveň; pochopila som, čo mi vravíš, ale nie to, čo mi tým chceš povedať. Hm?

kabel

spustila=klesla na uroven ostatnych
mna netrapi, ze teba netrapi, ze mna netrapi, ale teba by malo trapit, co so sebou robis