Nechcem už žiť

Príspevok v téme: Nechcem už žiť
annemary

Nevládzem a už ani nechcem ďalej žiť-nevidím v tom žiadny zmysel.
Dlhšiu dobu mávam depresie a nic nepomáha a dochádza to až k samovražedným myšlienkam a sebapoškodzovaniu.
Mala som aj pokus, ale ma zachranili.
Tie myšlienky mávam každý den a niekedy sa stupňujú.
nevidím zmysel svojho života, chodievam aj na psychoterapie ale akosi v nich nevidim význam-alebo neviem co je tou podstatou.
Ze pri tazkych stavoch je potrebna aj hospitalizacia-zatial ju nechcem a viem aj prečo.Poradte čo robit prosíím, bojím sa ze to neustojim a niečo sa stene

Meretseger

lombardo: Nie, nie, súd mi nič nenariaďoval. Polícia ma našla sedieť na koľajniciach, zavolal ich na mňa vedúci vlaku, pod ktorý som takmer skočila. Hodili ma na polikliniku a odtiaľ už sanitka do PK.
Cvok, no. Viem, že nie je dobre toľko tam byť, koniec koncov, vynieslo mi to vyhadzov zo školy, ale... čítala si Veronika sa rozhodla zomrieť? Tam to bolo veľmi dobre opísané. Prečo sú niektorí radšej v liečebni, a tak.

lombardo1981

Mer, to neviem, pretože tiež som tam bola dokonca s odstupom 3 týždňov. Oba akútne. Pravdu povediac, dobrovoľne by som tam toľko nevysedávala. Koledovala si si o súdom nariadenú hospitalizáciu alebo si ju aj absolvovala? Inak, nič príjemné.

Meretseger

lombardo: Z PK ma pustili cca 3.6. a prijali 7.8. a nebol problém... Alebo záleží aj od toho, s čím tam človek ide? Lebo prvý raz to bolo dobrovoľne a preventívne, druhý ma tam odviezla polícia a sanitka... Bože, ako divne to teraz znie.

lombardo1981

w.w., prečo by to znelo hlúpo? Práve naopak! :-D
Ty máš na mysli dĺžku hospitalizácie, ale ja mám pocit, že annemary hovorila o mesiacoch medzi hospitalizáciami. Ja som tam najviac bola 4 mesiace. Ja som vo VŠZP. Zažila som, že pacientka Dôvery musela ísť po mesiaci domov, pretože jej poisťovňa neschválila ďalší pobyt.

annemary

Meretseger- napis mi tvoj mail sme natom rovnako, ale to by som popisala len s tebou osobne a napis aj z cohom odpravuje ja ti tiezn nieco napisem, prosim

Meretseger

lombardo - Lekár v PK mi tiež vravel o troch mesiacoch, ale zažila som i také, čo tam boli povedzme 5... tak trochu nechápem... Robí s tým Dôvera problémy? Pohrávam sa s myšlienkou ostať tam doživotne XD