Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa rozísť aj keď milujem

Príspevok v téme: Ako sa rozísť aj keď milujem
MaJi

ahojte.Chcem vas požadať o radu.Chodim s jednym chlapcom rok. Veľmi ho milujem ale on mňa nie.Tvrdi že ano ale neverim mu. Chodi do prace a domov pride len raz za čas. Sme spolu malo a mam pocit že ma podvadza aj keď si to neprizna.Veľmi ho milujem ale tak to ďalej nejde. Musi sa to skončiť aj keby ma to malo stať žvot. ako mam postupovať ?

lolala

Hmm...zaujivave. Neviem kolko máš rokov ale podobné\\\\\\\\\\\\\\\"hlupostičky\\\\\\\\\\\\\\\" väčšinou riešia ludia v puberte. Tym nechcem povedať, že si nezrela, mozno mas pubertu uz davno za sebou a mozno len az privelmi riesis vas vztah...Preco mu neveris, ze Ta miluje ak Ti to hovori? Len preto, lebo chodi do prace a ste spolu malo? Nuz, zamestnani ludia bohuzial privela volneho casu nemaju...teda aspon radovi zamestnanci urcite nie. A ze Ta podvadza? Mas dokaz? Nieco viac okrem Tvojho pocitu? Sice pocity casto neklamu ale mam pocit, ze v Tvojom pripade pocity nie su objektivne lebo si na nom az moc akoby zavysla, lipnes na nom, nie je s Tebou 24h/7 a preto si nahivaras veci ktore asi vobec nie su realne..Ak ho milujes, porozpravaj sa s nim, nerozchadzaj sa hned, problemy su na to aby sa riesili...nie aby sme od nich hned utekali...Zamysli sa a skus s cistou a vychladnutou hlavou porozmyslat ci je vas problem az natolko vazny a ci mu nahodou nekrivdis. Drzim palce.

Nicol56

ja osobne veľmi tento príspevok nechápem. píšeš, že ho miluješ. obre, to chápem. ale ďalej: on ti tvrdí že ťa miluje tiež a ty neveríš. prečo? máš na to nejaký dôvod? potom: chodí do práce a domov príde len raz za čas. tak mne to prijde normalne že človek ktorý pracuje nemôže byť predsa doma stále. a ešte: mám pocit že ma podvádza aj keď si to neprizná. pocit je pocit, ale máš aj dôkaz? ako si k tomu došla?
ja nevidím v podstate dôvod, prečo sa vlastne rozísť chceš a myslím si, že keby si toho chlapa milovala, tak kvoli takýmto blbostiam by si sa nešla rozísť

nirv

Napíš mu, že máš iného. Inak ťa bude stale presviedčať, že ťa miluje a musíš s ním ostať. Oni argument typu Milujem ťa, ale nie som s tebou šťastná" neberú na vedomie. Bude ti tvrdit že si len namyslas.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa rozísť aj keď milujem - Fórum - ZDRAVIE.sk