Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maturita popri zamestnani

lilyianka

určite si urob nejakú maturitu, lebo ako vidíš sama, maturita je už dnes úplne nič .. tým som chcela povedať, že kurz počká, ten si môžeš urobiť aj po maturite ..takže sa informuj, myslím, že večerná maturita trvá tri roky a či sa platí to neviem .. pozisťuj si a veľa šťastia :-)

hviezda01

ved to..))..ja upraujem uz dost dlho,a prestava ma to bavit...len neviem,ci si mam urobit nejaky kurz,alebo tu maturitu..vraj je maturita lepsia,ako kurz..ale tej sa zase viac bojim...no neviem..:-))ale nieco urcite vymyslim

sweater*

nieje zaco :), podla mna by clovek nemal ustrnut v bode ze dokoncil si nejake vzdelanie a dalej uz nijakym sposobom nepokracuje, ci uz nejake kurzy, preskolovania alebo dalsie studium v skole, takze hor sa dotoho :)

sweater*

ja by som do toho siel. najdi si skolu ktora ponuka maturitu k tvojemu oboru a kontaktuj ich z dotazmi. good luck

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maturita popri zamestnani - Fórum - ZDRAVIE.sk