Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Suchá pokožka

Príspevok v téme: Suchá pokožka
Sue88

Ahojte...Mám problémy so suchou pokožkou. Ked si chcem dať na tvár make-up tak vlastne ani nemožem lebo to vyzerá otrasne vstále sa mi zosuží pokožka aj ked si dám pod to akýkoľvek krém. Make-up som si dávala z avonu Calming Effect taký v sklenenej flasticke a z dávkovačom . Neviete mi poradiť nejaký iný make-up?A čo pomáha na suchu pokožku ? :) dakujem

vilaamalka

najlepsie co som kedy mala na mojej suchej tvari je arganove maslo. aj make up drzi tvar a nevysusuje sa. potom si miesam bambucke maslo s olejmi = super na zimu. kupis napr. v eshope natureal

dazdovka666

Tany, skus od Biodermy Atoderm Nutritive krem na tvar, ten je tiez vyborny a stoji len okolo 8-9 eur...
Inak co sa tyka makeupu, niet sa co cudovat, akykolvek makeup plet vysusuje, preto treba klast doraz na kvalitny krem.

angie77

Sue88

skús si dávať pod make up bázu od dermacolu napríklad túto: Dermacol Pearl Energy Make-Up Base...daj si do googlu...majú ju aj v DM-ku stojí okolo 10 euro ale dlho vydrží,stačí fakt lne kvapka.. plet ti úplne zjmení, nebudú sa ti tvorit šupinky a dlhšie ti make up vydrží...toto je ružová báza a ja mám napríklad zlatú .. sú tri druhy myslím že ružová, biela a zlatá...niektorú si vyber všetky tri sú úžasné, ked si prejdeš po tvári tak ju budeš mat ako zamat...treba vyskúšat, mne sa tiež make up šupinatel hlavne okolo nosa a teraz si neviem vynachválit, zjednotí ti ten make up

miu87975

skús niečo dostatočne hydratačné a nie mastné ,ale ja mam tiež ten istý problém ,Po pár hodinách 2 ako s ktorým make upom mám pleť taku zvlaštnu suchu a taka pudrová je a to nepoužívam ani puder ani make up s mudrovým efektom po zaschnutý ,a jednoducho ten make up z blízka vobec nie je jednotný ,strašne zle to vyzerá na svetle a z blízka

mackani

Hmm, tak ja potom neviem, lebo mne sa problémy stratili s vysušenou pokožkou. Alebo sa skús opýtať lekárničky v lekárni. Tá ti určite rada poradí :)

mackani

Ahoj, ja používam krém Excipial -odkaz odstránený- , je veľmi dobrý na suchú pokožku. Môžeš ho používať na celé telo a je za priaznivú cenu. Je dosť mastný, takže ja ho používam len večer, alebo keď som doma. Ale mne veľmi pomohol na vysušenú pleť.

Tany

Ahoj ja mám tiež citlivú a suchú pokožku a teraz som začala používať Nivea baby SOS krém a som sním spokojná, zatiaľ mi vyhovuje a ak by sa stalo že nie bola som u kozmetičky poradila mi od biodermi ružovú radu na citlivú pokožku no jeden krém stojí okolo 18€ ... ale ak nebude iná možnosť tak vyskúšam aj ten

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Suchá pokožka - Fórum - ZDRAVIE.sk