Bojím sa doktorov

Príspevok v téme: Bojím sa doktorov
mimi4

Ahojte. Veľmi sa bojím doktorov a všetkého čo je s tým spojené. V nemocnici som na návšteve raz odpadla odvtedy mám blok a ked sa idem očkovať,na prehliadku atd.vždy mám velký strach . Teraz mám ist ku zubárke na odstránenie zubného kamena a x ludí mi povedalo že to nebolí no ja sa vstále velmi bojím. Možno sa bojím , že znova odpadnem . Vždy ked si na to spomeniem že niekde idem tak mi začne velmi busit srdce a oblieva ma pot. Rada by som sa cez to chcela preniesť vyrovnať sa s tým. Lenže mám mocit že sa to nedá. Ak ste mali problém z niečím podobným prosím o radu,pomoc :) dakuje m ..

mimi4

Nicol56-tak dík chcela som počuť niečo povzbudzujúce :D
A vám ďakujem :) mne už vela ludí povedalo že to nebollí ale mám blok a to sa asi nedá odstrániť :/

hviezda01

preboha co ju strasis??..vobec to neboli,a to,a ze to bolelo teba??...to neznamena,za to musi aj ju...mimi vobec sa neboj,je to len neprijemne,lebo sa ti rypu v ustach..ja sa tiez velmi bojim lekarov a zubara obzvlast,ale zubneho kamena vobec...drzim palce
P.S.a keby si aj citila bolest,tak zubar prestane,neboj sa

juka

mňa odstránenie z.kameňa nebolelo, ale tiež sa trochu bojím, že odpadnem pri zubárovi, lebo mi už bolo pri ňom niekedy zle - ale nie zo strachu, ale asi tam bolo teplo. Tak, teraz keď k nemu idem, tak sa len tak ľahko oblečiem a modlím sa, aby mi nebolo zle ;-)

Nicol56

nechcem ta strasit este viac ale odstranenie zubneho kamena niektorych ludi boli :P ja som na tom bola a bola to hrozna bolest, mala som pocit ze mi vypadaju zuby :P a potom som dva dni nemohla kusat