Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prva laska

nirv

To je individuálne. Ak ťa mal rád, a navyše rozchod si iniciovala ty, tak asi sa príliš dobre necíti. Môže sa pokúšať nájsť si inú, to ale neznamená, že už jr zahojeny, a že sa skutočne zalubil do inej. Ak si sa ale chcela rozísť, je dosť možné že to bolo preto že ťa až tak nelubil a mal ťa takpovediac na háku, potom nebude mať take citové problémy kvôli rozchodu.

Lindaaa

nemam vycitky len ma zaujima ako sa asi moze chlap citit po rozchode.on je ten typ cloveka co vsetko dusi v sebe a nikomu sa nezdoveri. skoro 2 mesiace ale vidime sa casto lebo mame spolocnych kamaratov

Barbi:)

Vždy mi pripadalo, že muži sa vedia vyrovnať naozaj so všetkým... Niekedy mi prišli az necitliví.. ale mýlila som sa.
Majú strašne citlivé srdce, len to vedia dobre skývať, keď je to nutné... :D
Myslím si, že rozchody znášajú možno aj horšie, ako my.
Ale to je len môj pocit. :)

lilyianka

a prečo sa na toto všetko vlastne pýtaš? máš výčitky, alebo (by si ho snáď ešte chcela)? ako dlho ste od rozchodu?

lilyianka

tuším máš výčitky svedomia ... a kvôli čomu ste sa rozišli, keď si napísala, že ste sa pohádali a ty si to ukončila, čo teda bolo dôvodom?

winki

Pozri na tieto otázky sa nedá odpovedať, na to vie odpoveď jedine on a nik iný.
Ale môj názor je, že pokiaľ na ňu myslí, pokiaľ mu chýba, pokiaľ k nej niečo stále cíti,,,,tak zaľúbiť do inej sa nezaľúbi tak ľahko. Tá dotyčná si to bude musieť zaslúžiť a dokázať mu, že má niečo viac ako tá predtým. Ale to všetko ukáže len čas.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.