Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest brucha ako od hladu

Príspevok v téme: Bolest brucha ako od hladu
anavey

Dobry den. Uz par dni pocitujem zvlastnu bolest brucha typicku pre hlad. Ide presne o taku istu bolest, ako ked naozaj dlho nejete, citite typicku bolest brucha. Mam pocit, akoby som sa chcela najest, ale v skutocnosti hladna nie som. Obcas sa u mna vyskytuju rozne gastro.tazkosti, ale pripisujem ich skor stresu, prip. nespravnej vyzive (jedavam velmi nepravidelne-dlho nic a potom velke mnozstvo naraz).
Prosim Vas o radu, o co moze ist. Naozaj je to neprijemna bolest, no na druhej strane, nechcem navstivit lekara, lebo sa bojim, ze ma posle domov s tym, ze som len hladna a nic mi nie je.

nenemi

Poznam taku bolest, brucho boli presne ako od hladu, pocas jedenia a na cas do piatich minut po jedle ustane a potom (aj s plnym bruchom) boli zas, presne ako predtym. Ak dlhsie nemam moznost nieco zjest, tato bolest sa scita so skutocnou bolestou od hladu. kedze su rovnake, boli to ako od hladu, ale niekolkonasobne viac. zabera na to \\\\\\\\\\\\\\\"nalgesin\\\\\\\\\\\\\\\" ci ako, proste analgetika na zaludok. mala by som ist k lekarovi, ale dlho sa caka a nemam chut na gastroskopiu atd... ale raz budem musiet ist. chodte cim skor.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest brucha ako od hladu - Fórum - ZDRAVIE.sk