Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velka tvorivost zubnych kazov....

RNG

Usta maju tak ako aj creva a ine miesta na tele svoju mikrofloru. A da sa ju kontrolovat aj inac, ako sterilizaciou a cistenim zubov. Mikroflora, tj najma mnozstvo uzitocnych bakterii v ustach sa da kotrolovat branim ustnych probiotik. Je zopar vyrobkov na trhu, ktore taketo obsahuju vo forme tabletiek na hryzenie,ako cukriky a dokonca uz aj zuvaciek. Najznamejsie probiotika v nich su Streptococcus salivarius K-12 a M18, obe z Noveho Zealandu, tiez zname pod menom BLISK12 a BLIS M18
Mas ich napr ako vyrobky firmy Jarrow,pod menom Jarro-dophilus, oral probiotic
Pomahaju proti kazeniu zubov ale aj proti infekciam v ustach hrsdle a dokonca v nose a usiach.
Zuby su vzdy po tehotenstve oslabene, kedze dieta vycicia z matky vsetky potrebne mineraly na svoju kostru.
Preto je velmi dolezite tieto doplnovat pocas tehotensta a kojenia, spolu z vitaminmi D-3 a K-2 potrebnymi na absorbciu a zabudovanie mineralov

nirv

Máš dostatok vápnika? Akú pastu používaš? Ja som pri podobnom probléme začala používať Elmex, pomohlo to. Moje zuby boli oslabené po tehotenstve. Je to určite aj genetické. Taktiež fajčenie môže zle vplývať. Umyvas si zuby aspoň 2x denne? Ráno aj večer pred spaním? Žiadne sladkosti? Nedzobkas jedlo medzi hlavnymi jedlami?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velka tvorivost zubnych kazov.... - Fórum - ZDRAVIE.sk