Ma ho maly ...

Príspevok v téme: Ma ho maly ...
ma ho maly

viem , ze vztah nie je o velkosti penisu , ale moj terajsi priatel ho ma miniaturny , neviem pri sexe ci ho tam este vobec mam alebo ho uz vytiahol ,,,
vravi sa ze na velkosti nezalezi ale maly pindur nestoji za nič ...a to ze aj s malym sa da robit velke divadlo vymysleli chlapi podobni zufalci...

ake mate zeny vy skusenosti

bernadeta

tiez som mala takeho priatela a taky isty problem, mal strasne maleho a vobec som ho tam necitila, az ked poriadne zatlacil dnu vtedy trochu ale nic moc , poloha zozadu bola lepsia ale aj tak ja som z toho nemala nic akurat len on, popravde je to velky probem ak to je tak vo vztahu :(

M 25

ja som mala sex s jedným, čo ho mal tak možno 10cm .. ale zas vedel, ako ho má použiť :D také polohy vymýšlal..
pre chlapa s takýmto penisom je najdôležitejšie si to priznať a nie sa aj tak hrať na hrdinu :D a prispôsobiť sa tomu a podla toho aj prispôsobiť sex :)

ale zas ani extrém opak nie je dobrý .. druhého som mala zas s extra velkým a hrubým penisom.. ako nič moc :D

teraz mám už tri roky milenca s najkrajším penisom :D (aj ked podla neho je malý :D chlapi by ho mali najradšej pol metrového :D ) uplne akurát a sedí mi ;)