Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koniec prejedaniu a zdrave chudnutie do plaviek

Príspevok v téme: Koniec prejedaniu a zdrave chudnutie do plaviek
bubulienka

ahojte :) tak zacnem asi tym ,ze som pisala prispevok aj do temy spravna zivotosprava. ide o to ,ze mam zaciatok PPP. niektore babeny urcite vedia o com hovorim . zachvatove prejedanie atd. ale, co je super, povedala som to svojim dvom najblizsim, ktori mi psychicky hodne pomohli .teraz je to len niekolko dni ,ale myslim ze sa drzim uplne super.. proti tomu ako to vyzeralo .z cca 10 dni som spravnym papanim a neprejedanim sa dala dole asi tri kila. co si vsetci asi myslia ze to zdravo tak rychlo nejde,ale ide. aspon tie prve kila urcite hej . teraz uz to bude o mnoho tazsie. pisem sem preto ,lebo so spravnym papanim som zacala aj cvicit a chcela by som sa s niekym poriadne poradit ako na to , aby som mala peknu vysportovanu postavu a hlavne moje otrasne problemove partie zadok a nohy. co s nimi , ci mi pomoze kardio. spravila som si specialny treningovy plan . vydrzim dva tyzdne a ak bude fungovat, rada sa o neho podelim :) tak ja sem pisem aby sme sa mohli hlavne navzajom podporovat a aby nam to spolu vsetkym pekne slo :) Good luck :)

bubulienka

tak ahojte :) dlhsie som tu nebola.. bolo tazke v poslednej dobe najst si cas a poriadne to tu zase poprezerat a popisat :) ale teraz som si trosku casu nasla.. tak sem napisem ako sa mi dari ... bolo to super, len teraz trojdnova party v praci a sviatky, tak to slo trosku dole vodou :( ale to nevadi .nevzdavam sa . alee zacala som 10.3.2013 s vahou 63,9 kg . 25.3.2013 som mala 60,4 . tak zatial sa mi dari tak .teraz si netrufam postavit sa na vahu :-/ ale myslim ze ked pojdem tri krat do posilky tak to bude zase fajn :) takze miery aj vahu napisem okolo piateho .. merala som sa tiez 10teho aj 25teho. v pase to bolo minus 6cm :) v bruchu tiez 6 cm dole :) stehno ma stve.. tam len minus 1,5cm . a zadok tak isto :( to su moje najhorsie partie. a preto od prveho to zacnem vsetko riesit inak .divim sa ze to tak slo dolu uprimne, lebo jedine, co som pre seba spravila, bolo to , ze som sa neprejedala.. a jedla som pravidelne. ale vobec som nedrzla dietu . teraz skusim cely april papat hlavne salaty a take zeleninove dobrotyy :) skusim nejake nove recepty a v posilke sa zameram najviac na nohy a zadok a budem chodit pravidelne, skusim 4-5 krat do tyzdna :) aj hlavne vela kardia. tak mi drzte palceky. nech zhodim na tych svojich peknych 57 kg ktore tak moc chcem . a budem najviac happy na svete :)

bubu777

bubulienka- presne poznám takéto stavy:) ako aj ja si dám myslím zemiaky, a všetko, ale naozaj snažím sa to nahradiť ak môžem miesto rezna zo salatom si dam radsej zeleninovy salat :) aj ked na ten rezen ach mam take chute, ja neviem cim to je ale teraz ked sa snazim vsetko malicko obmedzovat tak stale nato myslim ,a na chipsy ako by som si ich dala :) jaj jasne chapem ked mas nocne to je ine, ja mam zase sedavu pracu za pocitacom, ale mozem sa spýtať máš to aj časovo ohraničené? vieš že 5 jedál, a presne hodiny kedy ich ješ.. ja som romýšlala aj o tom že by som sa skúsila stravovať pravidelne, myslím vždy presne v danú hodiny..

metracek

dievcata ja sa omluvam ja som to napisala sem omylom ja som na fore kamaratka na chudnutie ale aj tak nech sa vam dari tak dievcata doschudnutia

metracek

ahojte dievcata,tak som bola v kauflande na sampionyteraz je akcia aj na jablka a zajtra mame skrobovy den tak spravim sampionovu polievku s mrkvickou a zemiakmi ja musim nieco teple do zaludka a necham si ju aj na druhy den len si nenaberiem zemiaky ozaj ved mozem si spravit aj zemiakove placky take dietne k tej polievke a v sobotu daku cestovinu a v nedelu len ovocie a zeleninka no jaka parada brusaky uz mam odcvicene ale pridam aj tu rotanu nech idu aj boky dole.AJULKA a WALERI kde ste chybate mi tak doschudnutia

bubulienka

ja som to nemyslela nijak zle.. len tieto veci co sa tyka tabletiek nemam rada. lebo je to proste nieco co davas do tela nasilu , len aby si nejedla sladke. ja neviem .. robte co chcete. ale ja mavam tiez chut na sladke.. a radsej si ho doprajem napr, v ranajkach

bubu777- som na tom podobne ako ty. milujem jedlo ,no ja asi takou nespravnou formou ,ze som sa strasne prejedala. este teraz to nie je uplne fit, ale ked tak si dam niecoho viac, ale aspon sa neprezieram . tebe rozumiem .skus naozaj na nete medzi receptami hladat, len si citaj nadpisy receptov, vies kolko tam toho je, co by si mohla varit dokonca aj doma, nie len sebe, zemiaky ryzu maso vsetku zeleninu .. ako je karfiol brokolica. vsetko sa da vyuzit. ja sa neobmedzujem ,ale co som zacala, zdravsie zit a pocitam si kcal. nejedz na noc. urcite nechod jest hladna, ale napr su aj take proteinove šejky s ktorych sa nepribera a ked si ich das s nizkotucnym mliekom ,tak sa z toho da aj najest.ja som vzdy zacala chudnut a tiez ma to prestalo po chvilke bavit, lebo som jedla stale dokola to iste. teraz sa snazim jest na ranajky vlocky s jablkom a bielym jogurtom napr . a na obed po cviceni si vacsinou dam hociake jedlo.ktore ma napr az 700-800 kcal .. alebo na veceru nejaky tvaroh. ja robim len nocne, o to to mam tazsie.. preto v noci jedavam tvaroh s jogurtom .si to dam na polovicu a ku kazdej polke tvarohu jednu jogobelu light. je to super . a najviac mi to chuti a da sa z toho najest. z tvarohu sa daju spravit hociake pomazanky(cibulka, sol , korenie , cervena paprika.) proste hocico vymyslaj .fakt to stoji za to :) a pecivo .ja som obmedzila biele uplne. obcas si dam grahamovy toastovy chlieb. pretoze aj to si myslim ze bez toho to uplne nejde :) vzdy na to clovek dostane abstak ked to dlho nema.. a ja uz mam tych abstakov plne zuby.

x.egres

Drahe damy, pri zaujme chudnut by som Vam na zaciatok poradil vycistenie traviacej sustavy. Pokial je tenke crevo zanese, potom telo nema sancu vstrebat dolezite ziviny ako mineraly, stopove prvky a vitaminy. Bunky nedostanu potrebnu vyzivu a telo je hladne a snazi sa vytvarat si zasoby na zle casy. Prejavom zleho vstrebavania potravy su chute na sladke, slane, resp. navaly prejedania sa. Sucastou detoxikacie je hlavne dostatocny prijem vody, aby sa odpad mohol z tela vyplavit (cez oblicky a mocovy mechur) a rovnako je dostatocny prijem vody dolezity pre pravidelne a pohodlne vyprazdnovanie.

Majka9753

Bublienka, chrom nie je ziaden spalovac tukov, ani tabletka na chudnutie.. Je to doplnok vyzivy, normalny vitamin. Preto nevidim problem a myslim ze si pouzila trosku silne slova

bubu777

bubulienka - nechcem dietu, naozaj ani ziadne tabletky, chcem schudnut zdravo, a citit sa lepsie, ja uz ale neviem ako :(

- preto som si zvolila ze to vylucim zo stravy, aj ked nevidim zeby sa nieco dialo, uz mesiac chodim na spinning, zacala som robit brusaky a uz konecne aj behavam.. :(

- ja sa naozaj chcem nauciť správne stravovať ale neviem ako , som mozno sprosta, ale čítam všetko možné , ale aj tak to neviem.. nechcem sa obmedzovať nenávidím to milujem jedlo, naozaj, nie že by som sa prežierala, ale neviem ako si nájsť tú správnu cestu.. :(

zuzan-ka

bubulienka
trocha ťa poopravím, to nie su tabletky na potlačenie chuti do jedla ale chrom ktorý ti potlačí chuť na sladké. nie je hrozné ked máš takto upravenu stravu a k tomu cvičíš tak si raz za čas dáš sladké, lenže ja mám také skúsenosti že ja sa sladkého neviem nikdy dožrať! a chróm mi pomohol a kedže tu baby písali dačo o tom sladkom tak som im chcela poradiť, neviem čo je na tom zlé.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Koniec prejedaniu a zdrave chudnutie do plaviek - Fórum - ZDRAVIE.sk