Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné

Príspevok v téme: Akné
Sisa1234563

Mám jeden z najnepríjemnejších problémov - akné . Vyrážky, čierne bodky celú tvár dokonca aj chrbát. Tento problém mám už od svojich 14. Netuším fakt už ako sa toho zbavím. Nepoužívam žiadny make-up ani dáke krémiky nič. Každý večer si umývam tvár s detským mydlom , 2-3 krát si za týždeň čistím tvár a čo sa týka aj stravovania čistá voda , snažím sa jesť čo najviac zeleniny, ovocia. Dokonca som si dávala na tvár aj citrón. A nezlepšilo sa mi nič. Prosím poradte čo z tým , či mi chýba dáky vitamín alebo čo . Fakt som z toho zúfal.

pomarancovastava

Velmi pomahaju pomarance od akne, pit kazdy den fresh z pomarancov, cisti krv, kozu, zlepsuje vymenu latok kvoli vitaminu a vlaknine.

nata24

Ahoj mne aj neterke na akné pomohla len kyslíková dotyková infúzia u nás v Trnave. Už po prvej návšteve sa zápal krásne stiahol a zastavil po 5tich návštevách má pelť ako bábo a ja pridám megaplus pre mňa zmenšilo mi to aj psoriatické fľaky :)

rene1337

Akne je problem vnutorny nie vonkajsi ziadne masticky kremiky a ine hluposti ti nepomozu kedze ide o mladistvy vek a zmena hormonou v tvojom tele tak povediac pubertalny vek telo potrebuje dopomoct k hormonalnou liecbou

ak to chces naozaj potlacit chod ku koznej spravi si stery z akne a da ti cielene antibiotika hlavne vitaminy a mozno mas nejaku alergiu na danny druh potravy. pekny den

Mel21

ahoj Sisa , ja som mala sama problémy s akné a chodila som dokonca s tým aj alternatívnej liečitelke a ona mi poradila aby som si natierala tvár urinou (teda močom) síce to praktikujem cca asi len mesiac ale zdá sa mi , že to ozaj pomáha ..ak by si chcela o tom dozvedieť viac, tak daaj na seba kontakt a ja ti napíšem o tom viac..

Quetka.Q.

tu je uz tolko tem o akne, stale zakladate nove. a vo vacsine tem tu ludia spievaju ody o lube albertovej, tak si to mrknite. niekedy staci trocha sa pohrabat v historii. stale nove temy uz unavuju.

marrika

mne za nejaké 2 mesiace velmi pomohla zelená rada Bioderma..3xklop asi prvá vec čo mi zaberá okrem HAK, ale tu som musela vysadiť

simiimi

Ja mám rovnaký problém. Bola som doslova posiata vyrážkami. Asi pred troma mesiacmi som si kúpila od garnieru celý rad pure active (pleťová voda, gél na hĺbkové čistenie, krém, peeling a roll on). Neverila som že sa niečo stane ale chcela som to vyskúšať. No na moje veľké prekvapenie mám teraz po troch mesiacoch tvár takmer úplne čistú. Je to úplne super. Dávam si to každý večer niekedy aj častejšie keď som doma. Takže určite odporúčam, no samozrejme tebe to pomôcť nemusí, ale za pokus to stojí.

bn22

Mne pomohol dost Acneon od Walmarku ... prvy mesiac je to horsie ale potom vidis vysledky.. Uz to beriem dlhodobo a som naozaj spokojny

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné - Fórum - ZDRAVIE.sk