Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hematom v 3. mesiaci

Príspevok v téme: Hematom v 3. mesiaci
Miri

Prosim o radu. Som v tretom mesiaci tehotenstva a uz v prvom mesiaci tehotenstva (ked som ani sama nevedela ze som tehotna) mi zacalo krvacanie, kt. pretrvava doteraz. Chodim ku zenskej kazdy tyzden na kontrolu. Co viem je len ze mam hematom v maternici. Dietatku sa zatial dari dobre, srdiecko bije, no podla doktorky mam malo plodovej vody a dietatko je mensie ako by v tretom mesiaci malo byt. Znepokojuje ma to neustale krvacanie a preto by som sa tu rada ostatnych spytala ci sa s niecim podobnym stretli a ako to cele dopadlo resp. ci by mi nevedeli poradit nejaku domacu (babickinu liecbu), bylinky, caje na zlepsenie mojho stavu. Dakujem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.