Povlak na jazyku

hello1983

ach jaj mám blbý pocit, že sa s tým budeme musieť zmieriť.. myslím že 20%ľudí má tie isté problémy.. akurát že málo kto to rieši ..
máš u ma poklonu, že si skúsila tú dietu .. pre mňa to bolo dosť drastické nejesť všetky tie veci ..

snehuliak

hello1983
používam ako pise tu čajovú lyžičku,ale ako drhnem,tak na bokoch jazyka ten povlak neviem odstranit

držala som tri mesiace protikvasinkovu dietu a povlak som mala stale

hello1983

možno tak detox tela .. sprcha črevná nariadiť dietu odstrániť múku cukry .. sauna šport.. zdravá strava.. nie alkohol .. - to sú veci čo candidu redukujú

hello1983

hm ja mám to isté.. mám pocit, že ten povlak má čo do činenia s candidou, ktorá je v tele prirodzená ale ak je premnožená tak je prúser.. choď ku krčnej ušnej nosnej ona sa na to povie zoberie ster na kultiváciu .. mne povedala, že je všetko v norme.. inak najlepšie je s kávovou lyžičkou ráno a večer a nie kefkou drhnúť sa môže jazyk poškodiť.. inak jogíni to prektizujú automaticky aby mali lepšie chutové bunky na jazyku :D

ale ak niekto vymyslí čo s tým tak dostane metáál.. sa bojím tá candida aby mi do mozgu sa nedostala tam je to potom prúser dosť veľký

Mimulus

Povlak na jazyku je odumretá sliznica. Je to prirodzené a ak ju nechceš mať až tak hrubú tak ju treba aj prirodzene mechanicky likvidovať. Tuhšou stravou!