Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dieta, jedalniček, zasytenie

kejsn

áno,vo dvojici,len on ma silnejšiu vôlu ako ja :/:Dto neviem,ja moc detske vyživy nemusím :D ale myslím,že to by si kludne mohla ale asi skor bez piškot :)

Valika146

ta stravujete sa zdravo vo dvojici :) pekne :))

ta ja som si teraz dala 150 klikov len tak pri varení :D varim ryžu kur. mäso a šampióny :)
zajtra chystám raňajky premýšlam že čo take si dam :) mohla by som decku výživu nevieš? s piškótami ?? :)

kejsn

ja mám tiež 20...noo,ako nie je to so mnou najhoršie,ale ten problem,že sa mi všetko uklada na brucho a stehna..a tiež travenie nemam najlepšie,tak aj zo zdravotnych dovodov som sa rozhodla kusok zmeniť to všetko..taktiež nesladene čaje,tie milujem :)moj priate začal chudnuť trošku,tak som sa na to dala s nim :D nezabudni na tie ranajky zajtra,su velmi doležite..ja som dnes mala ráno celozrnne chlebiky s redkvičkou, na obed som si urobila zeleninové rizoto,(desiatu som nejak nestihla,ale dala som si čaj:D),teraz si dám grep a večer ešte neviem čo vymyslím :D dnes by som chcela ešte zájsť do posilňovne,čo mam na jednej ulici, no neviem či stihnem ak nie,doma pocvičim niečo:)

Valika146

kejsn :
ták ja mam 20 rokov a 162 cm a 63 kg kus veľa namňa :D ...
ty máš dobrú váhu pri takej výške nie ? :) či sa mýlim? :)
ten čajík je dobrá motivácia ,,milujem" čaje :) bez cukru.
Tak ja tiež bruško a nohy takých 53 by bolo fajn :) len nemám silnu vôľu a to je moc zlé dva tri dni vydržím a potom och :/ snáď to už od zajtra dám !! :)
aj keď dneska moje jedlo nebolo hrozne ale raňajky som napríklad nemala, obed šalát teraz mám pri sebe čistú vodu s keksikami :/ a večera bude kur. mäsko ryža plus šampióny . Ale zajtra to bude dúfam ine! :) Aj tebe veľa štastia drž sa a daj vedieť čo a ako :)

kejsn

Valika: no dúfam,aj keď sem tam mám chuť na čokoládu alebo tak,ale potom si spomeniem,že načo som bola v tej posilke a uvarím si radšej čaj,alebo otvorím slnečnicové semienka a papam toto :D navyše robím každý deň brušaky 30 po troch seriách a drepy tiež..kolko by si chcela schudnuť? ja mam 169 cm a 57 kíl..chcela by som zhodiť zo stehien a bruška kusok na leto :D a celkovo už zdravšie žiť..veľa šťastia ;)

Valika146

kejsn : podľa mňa máš dobrý jedálniček :)
pridám sa ku vám baby ak smiem :)
začnem od zajtra :)
budem cvičiť,
každý deň 2-3 litre vody,
50 drepy plus zdravé jedlo :)

kejsn

ahoj :) tak ja chudnem cca od nedele..a sama som si upravila jedálniček,neviem či dobre,ale popri tom chodím cvičiť a už som dala dole 2 kg,takže ja jem:
RANAJKY: napriklad nejaku celozrnu žemlu so šunkou,potom napriklad nejaku zeleninku,celozrný chlebiček a tak (hlavne vylúč biele pečivo)
DESIATA: jablko,banan,grep hoc ake ovocie
OBED: napr tuniak so zeleninkou,zeleninove rizoto,niečo podobne (davam si menšie porcie ako niekedy,aj ked mamina navarí niečo čo by som nemala dam si menšiu porciu)
OLOVRANT: ako na desiatu,nejake ovocie alebo aj mrkvu,kaleráb čo máš rád :)
VEČERA: napriklad biely jogurt alebo niečo podobne čo na obed,ale taktiež menšiu porciu
.........hlavne nejesť po 18tej,pi veľa vody a HYBAJ SA :)ak chceš,možme chudnuť spolu,písať si tu ako sme na tom a podobne..veľa šťastia!:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dieta, jedalniček, zasytenie - Fórum - ZDRAVIE.sk