Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chronicke zlyhavanie srdca

Príspevok v téme: Chronicke zlyhavanie srdca
DomO558

ahojte včera na markíze som videl na markize caste ochorenie chroncike zlyhavanie srdca a chcel by som vediet ci v mojom veku 17 rokov am to moze postihnut elbo tlak mám vysoký casto mám dýchavicu ale zachvátia ma tieto príznaky len ked sa dostanem na tú tému neviem ci je to iba psychycke (ked na to nemyslím nemávam príznaky) az na tú díchavicu to párkrát mám bojím sa trocha ...a odpovede ako choj radsej ku kardiologovy- bol som na kontrole EKG povedal ze si mam merat tlak a brat magnezium mesiac ale ja uz nevydržím tak som len zvedavý či ej to možné v mojom veku a ak aj hej tak či je to možné v takom štádiu že by som bol pred infarktom :)

ddana

Určite v Tvojom veku nemáš chronické zlyhávanie srdca - to by si musel mať už od detstva problémy so srdcom :-) - podľa liečby - že magnézium - psychika... Keďže je to len v súvislosti s témou - jednoznačne psychika - zájsť za psychológom - naučí Ťa ako bojovať s panikou :-)

Lulu2011

hej, aj ja, tiez sa bojim, ze to mam, nevladzem, zadycham sa, zblednem, po schodoch nevladzem vyjst, spotim sa, nasli mi prolaps mitralnej chlopne, podla d. nezavazne, ale ja sa citim hrozne

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chronicke zlyhavanie srdca - Fórum - ZDRAVIE.sk