Koniec s HAK kvoli problemom - kedy sa mi to vrati do normalu?

zdeni

Dobry vecer, uzivala som HAK 4 roky.Po jej vysadeni sa mi velmi zhorsila plet,kazdy den mam novu vyrazku,k tomu este mi aj vlasy vypadavaju a rednu.Chcem sa spytat ci nema niekto podobnu skusenost,co mi pomoze,ci mam brat zase nejake hormonalne tabletky?

liskaa

Hej presne.. nechapala som ze tak skoro sa vsetko ukazalo.. tak ale proste mi nesadla :/ a tiez uz nechcem nic take brat po tychto skusenostiach

lea128

Tak to za mesiac este urcite nebude az take zle...malo by sa to zlepsit hned podla mna. alebo najneskor do mesiaca. Aj ked cudujem sa, ze si tak rychlo mala take problemy, ja som najviac problemov mala vo vysadeni, ale pri sexe som tiez mala problem zvlhnut a pribrala som...ale vsimla som si to asi po polroku...A HAK uz urcite nikdy nechem brat:)

liskaa

Uf, tak to je riadne dlho... ale tak ja som brala len mesiac, snad to nebude takto dlho trvat , dufam ze mi to az tak nerozhadzalo hormony za ten cas..

lea128

Mne sa vsetko vratilo do normalu po cca 3 mesiacoch, mne aj velmi vypadavali vlasy...a ked som prestala brat HAK mala som taku znizenu imunitu, ze som ochorela na 2 tyzdne... a HAK som brala 2 a pol roka.