Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prevod peňazí z Nemecka na Slovensko

Príspevok v téme: Prevod peňazí z Nemecka na Slovensko
Ronca19

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či má niekto skúsenosti s prevodom peňazí z Nemecka na Slovensko a aká je štandardná dĺžka prevodu. Našla som, že bežne to trvá 2 až 4 pracovné dní, lenže mne boli peniaze poslaná minulý týždeň v stredu a ešte stále ich nemám pripísané na účte. Je to normálne? Ďakujem

monushiq_14

Prosim vas je normálne ze mi peniaze z nemecka poslali na ucet v piatok a dnes je už stvrtok a stále ich nemám? ??

lia425

Takže mne sa stalo teraz to iste. Prevod, ktorý trvá z Nemecka na SK bežne 1 deň,maxim.2 dni(závisí od času kedy zadávam príkaz)im tentokrát trval 4 dni.Príkaz som zadávala v nedeľu a úhrada mi prišla na SK účet dnes večer, zrejme potom ako som kontaktovala zákaznícku linku banky, kde mi oznámili, že mali veľa zahraničných platieb a podobné výhovorky. Zvýšila som hlas a oznámila som operátorke, že samozrejme podám sťažnosť. Platí novelizovaný zákon o 492/2009 že SEPA platba sa musí vykonať najneskôr do konca nasledujúceho dňa.

Maoam

Ak dotycny urobil tzv. SEPA-Überweisung (prevod vramci EU), zalezi od banky, 2-4 dni je bezne, ale zavisi od slovenskej banky, kam boli peniaze poslane, kedy to spracuje/pripise.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prevod peňazí z Nemecka na Slovensko - Fórum - ZDRAVIE.sk