Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

O 80% - 90% menej mastná pleť!

Príspevok v téme: O 80% - 90% menej mastná pleť!
Fleur-de-lis

Ahojte,

po vyše 10 rokoch používania drogérie a kozmetiky z obchodov a lekární som konečne našla to, čo mojej pleti vyhovuje. Mám veľmi mastnú pleť, ktorá sa až na jeden dva dni v cykle stále leskla ako vianočná ozdoba... Žiadny zmatňujúci makeup či krém alebo pleťová voda nepomohli, možno tak na jednu hodinu...
No už vyše mesiaca používam pleťovú vodu od Alverde na nečistú pleť 4.bp.blogspot.com

a pleťový krém som vymenila za panenský kokosový olej, ktorého zvyšky po 5-10 minútach odsajem do servítky.

Pleť sa mi už skoro vôbec neleskne, a ak tak stačí raz či dvakrát do dňa priložiť servítku, ale niekedy ani netreba. Či mám make up alebo nie, je jedno.

Okrem toho sa raz za čas naparím nad harmančekovým čajom.

Každému pomáha niečo iné, no ja si túto kombináciu neviem vynachváliť :)

Fleur-de-lis

myslíš ten panenský kokosový olej? Je čisto prírodný, ja ho nemám z dm, ale je to jedno kde to človek kúpi, hlavne nech je panenský, čiže za studena lisovaný.
Nie je to vyslovene krém, dá sa použiť aj pri varení, je to olej. Na mojom priamo píše, že je vhodný na starostlivosť o telo.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.