Zufalstvo zo zivota na Slovensku

Príspevok v téme: Zufalstvo zo zivota na Slovensku
lalia45

ahojte, hladam alebo chcela by som zistit, ci su ludia, pary, muzi, zeny, ktori sa dennodenne rano zobudzaju s nechutou zit a zaroven s chutou zacat nieco nove, novy zivot na novom mieste, odist z tejto krajiny, aj napriek tomu, ze tu mam rodinu,,sme par a s priatelom je nam cim dalej, tym tazsie z tych nizkych platov a je nam zle z pristupu nadriadenych..
ako prec z takejto situacie? aky prvy krok treba spravit,,je to normalne, alebo treba navstivit odbornika :)

Lulu2011

Maoam - neviem ci obetovala, ja som strasne milovala, ja jednam vzdy srdcom a potom rozumom, po vecerom som plakavala, teraz placem tiez pre peniaze :D ono keby som tam ostala tak uz niekoho urcite mam aj bohateho v tom by nebol problem, moznosti som mala az az...ale tak vidis ja som si zvolila chudobneho a v dusi viem, ze som urobila dobre

Lulu2011

Maoam - ona zarobi tak 2tisicky dokopy nic nerobi, on to uz bude ina palka, je na nejakej veducej pozicii

moj muz a zahranicie nejde k sebe

Lulu2011

a tí, ktorí rozmyslate, ze vam chyba rodina, si najprv uvedomte, co vam ta rodina dava, v konecnom dosledku clovek sa aj tak sam prebija zivotom, niektore osoby by mi chybali, ale prezila by som aj bez nich :p ssamozrejme muz a syn, tych chcem pri sebe vsade kde sa pohnem

Lulu2011

ja ked som vystupila z lietadla do starej karosy a zimy, premrstnene ceny potravin a kvalita na bode mrazu potravin to bolo ako vratit sa o nielkolko schodisk dole, proste taky smutok, ako je s celym sr zametane, hnus od predajcov, hnus od politikov, hnus od zamestnavatelov