Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Erythema nodosum - skúsenosti

Príspevok v téme: Erythema nodosum - skúsenosti
poddo

má niekto skusenosti s erythema nodosum?Moj problem je,že u mna tato choroba prebieha uplne inak ,ako by mala.Ostatny mali problemy ,všetkych to velmi bolelo.Mne to začalo asi pred 10 rokmi velmi pomaly,najprv par rokov len maly fliačik,ale teraz po absolvovani liečtby antibiotikmi a prednisonom sa mi to stale rozširuje a dalšie flaky sa pridavaju.Ale necitim sa zle,ani ma nič neboli,ani na dotyk.Erythemu mi potvrdil lab.rozbor./Mohli sa mylit? /Zdalo sa ,že ani p.doktorka nevedela čo dalej.tak povedala že je to v poriadku.Ale flaky sa stale rozmnožuju.Lieky ani nič neberiem.Dakujem za odpoved.

RNG

Prakticky kazdy mame v tele hromady roznych virusov, aj ked sa nemusia prave prejavovat. Je to HSV1, HSV2, VZV, CMV, viacero HPV a hromady inych.
Preto radim si zvysovat viralnu imunitu kazdemu bez vynimky, a najma takym ,co maju rozne zapalove ochorenia, od zapalu ciev, az po zapaly nervov, labo tak sa prejavuje vnutorna cinnost nasich virusov, ked nie su dostatocne potlacene.
Na tom, nezalezi,. aky je vonkajsi priznak a ake meno tomu lekari daju, jedna sa o zapalovu zalezitost a za tyum su najpravdepodobnejsie nejake virusy, alebo k tomu aspon prispievaju

poddo

ale ja nemam herpes...to je niečo uple ine.Moja diagnoza je erythema nodosum,len u mna to prebieha volako inak,ako u ostatnych,takže som chcela vedet,či niekto ma podobne priznaky ako ja tj.že ma tie flaky vobec nebolia,necitim sa unavena,necitim sa zle ,ale tie flaky sa velmi pomaličky rozširuju a nemiznu.

RNG

en.wikipedia.org
Uvedenych moznych dovodov je plno, niektore sa daju klinicky zistit, ine, ako napr viralne mame v sebe cely cas a preto odporucam kazdemu si zvysovat viralnu imunitu. Pozri cez Gogle.sk pod rng herpes kde som vymenoval na to plno prostriedkov, treba ich brat viacero a casom obmienat.
Vyckavanie sa neoplaca.A mastickovanie z vrchu je nanic.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Erythema nodosum - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk