Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cvičenie s hula hop

Príspevok v téme: Cvičenie s hula hop
Catali_na

Ahojte. Medzi moje problémové partie zaraďujem určite brucho a boky. Myslíte, že denným točením hula hopu by sa to mohlo upraviť? Myslím ale tú profesionálnu obruč aj s masážnimi bodmi , priemerom 100cm a váhou 1.2 kg. Máte niekto skúsenosť? čo si o tom myslíte? a ešte jedna otázka: doma mám jednu tú detskú obruč (chcela som ju aby som sa naučila točiť hula hop) no nejde mi to (asi preto že priemer je 80cm) myslíte, že ten priemer 100cm by bol vhodný a dá sa to naučiŤ? pretože nechcem vyhodiť peniaze za niečo, čo bude stáť v kúte. Pretože som čítala že čím menší priemer, tým horšie sa to učí.

0vecka

nj cim dalej je tazisko obruce dalej od stredu tvojho tela tym lahsie by sa teoreticky malo tocit.. teda kym nieje moc daleko ze to uz nebudes zvladat s vrtenim...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cvičenie s hula hop - Fórum - ZDRAVIE.sk