Chlpata hrud

rhea

pokial nemas chlpaty chrbat, tak je to ok... ja som raz skypovala s jednym typkom z chatu a ja ze ma cierne tricko a to on bol taky strasne chlpaty... musim vam povedat, aj napriek krasnej tvari a tych kecov ma to odradilo, to bolo moc :(( ale to bol cudzinec :D Slovaci nie su az taki chlpati povacsinou...

fashionisdrug

Mne osobne sa nepacia zarasteni muzi,pokial maju tmave chlpy,ale zastavam nazor,ze kazdy by mal nosit hlavne to v com sa sam citi najlepsie. a je tiez pravda, ze kazdemu sa paci nieco ine,takze to,ze sa to nepaci mne, neznamena, ze sa to nebude pacit aj nejakej inej babe :)

St. Patrice

ahojte, viem, že je to otázka pre ženy, ale chcem ťa len podporiť, taktiež mám 17, chlpy na hrudi, tiež akurát o čosi menej a ešte som sa nestretol s neg. reakciou, mesiac dozadu som bol v Taliansku a akurát 14 ročné baby si z toho robili srandu, ale 17 a vyššie to brali úplne prirodzene. Tiež to bola moja dilema, holiť alebo nie, rozhodol som sa že nie :) Odporúčam nie, možno budeš mať taký záujem u žien ako Sean Connery, keď predviedol svoju hruď v prvej Bondovke :D

olivienka

aaach, nehoľ sa... komu sa to nepáči, nech sa nepozerá... nepoviem, keď má niekto viac chlpov ako medveď, ale toto je úplná pohodička. oveľa horšie ako chlpatá hruď je to, keď chlap trávi v kúpeľni viac času ako žena ;)