Chcem iba spať

Príspevok v téme: Chcem iba spať
Guajarica

a nemôžem :( Už asi týždeň nemôžem spávať, niekedy nezaspím vôbec, inokedy okolo 4.tej, 5. a o 7 musim byt hore.. spavat chodievam do polnoci, cez den som neskutocne unavena, spim za bdenia, moj mozog vobec nepracuje, nedokazem sa na nic sustredit a je mi hrozne.. v januari mi diagnostikovali poruchu štiznej zlazy, ale musim cakat do poly aprila na vysetrenie, dovtedy si mozem piskat.. je to neskutocny napor na psychiku a navyse, pocas dna som neschopna nijakej cinnosti. ja nechcem nič, len konečne sa vyspať..

nirv

Videla som ešte ako dieťa dosť drsný dokument z Ukrajiny, z postihnutej oblasti, tie detičky, narodené s deformaciami, dosť ma to vzalo...aj teraz, po 20 tich rokoch, ako tam ludia stale žijú a majú všetci tie strašne choroby .

nirv

Nie, nepočula som o tom že ma toľko ľudí problém so stitnou zlazou. Ale je to zaujímavá informácia, ak je pravdivá. Možno by sa dalo od štátu vymáhať odškodnenie,, za to ako neinformovali, ak je preukázateľne veľa prípadov vo vašom okolí a všade tam kde šiel ten mrak.

jaga11

povedala mi to lekarka, vraj nic nove, uz to ide mat pomaly kazdy druhy clovek, resp.zena, nepamatam si. som zo severu, zapadne tatry. nasla som niekde na youtube mapku cernobylskeho mraku ako sa pohyboval a mrzelo ma, ze slovensko je tak blizko a boli sme hodne zasiahnuti. ty si o tom nieco tiez pocula?

nirv

Ten Černobyl ma zaujal. To ti povedal lekár? Stúpa počet ľudí s týmto ochorením? Z ktorej časti Slovenska si ?

jaga11

mam podobny problem,, tiez stitna zlaza, zle vysledky,, ale zatial ani neviem ci zvysena alebo znizena cinnost. aku mas ty, prosim ta?
najhorsie je ta unava, mozog je tiez vyradeny z cinnosti, chcem spat a spat, ale ked lahnem do postele, ja znovu spat nemozem, nejde to, aj v noci sa budim. vraj to mame z cernobylu, a zacina to byt epidemickeho rozmeru.