Poporodne nohavicky

Lulita

ja som mala take jednorazove a potom pracie, ale pouzivala som iba chvilocku, ja som krvacala kratko, ale bola zabava v porodnici sme sa nasmiali, ake sexi gate mame :))))))))

znacka, tak to neviem, ja som kupovala v obchode pre mamicky a deti, daj pozor na velksot u tehotnych sa akokeby automaticky predpoklada, ze idu k porodu ako vorvane, takze aj mko su obrovske, teda pre zenu, co ma cca velkost 38 (mimo bruska) ked ide rodit, tie pracie z gazy som mala z lekarne, to boli uni velkost, dost strasne vyzerali :)) ale myslim, ze uplne stacia saj obycajne, ja som ich mala kvoli tomu, ze komu sa chce po narocnom porode este prat, pouzijes, vyhodis

elisa

Ahoj, ja som si kupila dvoje v lekarni. Nezdali sa mi drahe a boli dobre len neviem aka to bola znacka. Su dierkovane a pouzivaju sa v kombinacii s vlozkami co dole nemaju nepremokavu foliu, aby rana po zasivani mohla 'dychat' a aby sa lepsie hojila. Ja som si ich vzdy hned preprala v rukach, aby sa mi stihli osusit kym ich budem znovu potrebovat. A neskor som uz nosila normalne.

amanda23

vyborne su Chicco, su drahe, ale aj pratelne..rovnako ako aj prsne tampony Chicco som si nevedela vynachvalit na rozdiel od inych...