Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zalahnuté v uchu

michael

To zaľahnutie môže mať veľa príčin. Jednou s príčin môže byť aj psychické vyčerpanie. spomaľ,- ak som sa trafil, lebo sa ti to bude opakovať , a napokon môže to tak ostať resp. začne pískať v ňom, a to by som naozaj nerad. Je to veľmi neprijemná vec to mi ver.

amanda23

ak mas stale pocit tlaku alebo zalahnutia, skus si v lekarni kupit usne sviecky, akurat pri zapale sa to nemoze, ale ten asi nemas, bola si u lekara, videl by to...prepichnutia sa nemusis bat, znie to desne, mne to kedysi robili pri zapale stredneho ucha a nieco mi tam lekar nakvapkal na umrtvenie do ucha, absolutne som nic necitila a tak som sa bala.

v159

Už som aj po kontrole. Asi stáli pri mne všetci svätý. Ucho som mala celý víkend úplne zaľahnuté. Už som včera zaspávala s pocitom že dnes mi ucho prepichnú. No ráno som vstala a ucho trochu povolilo =) išla som na kontrolu a pán lekár mi povedal že ucho sa mu zdá v poriadku, že keby náhodou to do konca týždňa neprejde úplne tak sa mám staviť. Ani neviete ako sa mi uľavilo. Prepichnutia som sa bála ako čert kríža.

v159

Tak som tam bola. Odsávali mi maz z ucha no nepomohlo tak mam uzivat nejake tabletky, kvapky do nosa a do ucha a ak mi to do pondelka neprejde, ucho mi budú pichať. :-/

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.