Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

musi byt tragicke pre rodica pochovavat vlasne deti.
jedna nasa suseda pochovala svoje tri deti, sama sa dozila veku 88 rokov, deti od 55 do 60 tky a pozomierali vsetky na rakovinu...
mate tu niekto takuto skusenost, ze ste pochovali vlasne dieta?
podelte sa s nami o tuto tak tazku traumu.

alicia

mariaa, tých 150 rokov ešte nie je ozaj tak veľa, pretože ten čas strašne letí. Prijala by som ten vek iba v tom prípade ak by sa primerane vysokého veku dožili aj moje deti, prípadné vnúčatá a ľudia na ktorých mi záleží. Ale svoje deti, vnúčatá a možno aj prapravnúčatá by som prežiť nechcela.Takže nech sa toho vysokého veku dožívajú tie korytnačky.
Inak jogíni že vraj si vedia spomaliť metabolizmus.

kosa

stara dama,

neni je dolezity NEMECKY PRAVOPIS ktory ty pouzivas ( siroke EEE, a co je potom uzke e?...)
jazyk sa meni, a keby si trosku bola oboznamena ohladom jazykou tak by si vedela ze za poslednych 50 rokov sa mnohe jazyky zmenili a to dost vyrazne..
napriklad SJ sa dost PONEMECTIL. pred vznikom tzv SPISOVNEHO SJ sa hovorilo MEKO A KRATKO. Slovaci dlzne nepouzivali. dlzne su umelo uvedene z jazyka Nemeckeho. ( HALOOOO tak narychlo).
a ludi neurazam, len vyslovujem NAZOR v ramci SLOBODY SLOVA.
a mojim/nasim nazorom je ze RAKOVINA JE BANALNE OCHORENJE.

kosa

stara znama,
nemyl si BIG BIZNIZ z KSEFTAMI.
su to dve rozdjelne veci.
ako slovacke(SLOVENKY su obcjanky SLOVINSKA) ti treba objasnit uz DAAVNO ustalene pojmy....
nekazte nam biznis...mali sme JASNA VEC namysli tych sest superkoncernov produkujucich ten chemicky konzumovany odpad...

stará známa

...dávno som tu nebola,tak som si Vás po čase prečítala pár strán do zadu a natrafila som na jednu krásnu vetu: Kosa napísal/a ...nekazte nám tu biznis:-))) To je tá najkrajšia vec čo tu kedy na vašej téme odznela:-D Konečne sa niekto priznal o čo ide v celej vašej "liečbe" A to sa pamätám ako ste sa do hrude bili,že farmaceutickým spoločnostiam ide len o biznis:-D Ja som len zvedavá dokedy vám vydrží toto zaslepenie. Kosa,ty vždy len urážaš ludí a podceňuješ..robíš to roky a sám-sama nevieš ani poriadne písať:-)Roky tvrdíš,že si muž,potom si už žena....a to ti majú veriť v liečbe ktorú hlásaš?? :-D
...takže zase vás najbližší rok neprečítam! Prajem každému vela zdravia!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk