Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

[zruseny12]

ALICIA
ja by som osobne nechcela tak dlho zit...
NO TY zraloci,ma napadli len preto,ze sa predava ZRALOCIA CHRUPAVKA...a dost ju chvalia.../prave,ze je dobra na IMUNITU/A OSTATNE SOM PISALA,ZE ZRALOKOVA IMUNITA SI PORADI ZO VSETKYM,TAK BY MA ZAUJIMALO,CI AJ Z NAKAZOV KLIESTA BY SI PORADILA.../no uz sa opakujem a to by sa niekomu nemuselo pacit :0))))/
ty by si chcela takto dlho zit?

kosa

inac kto ste v hamerike,, tak tam robja pokusy na zvjeratach a teoreticky vypracovali dlhovekost na 350 rokov.

kto ste v tej hamerike davajte nam vedomosti nech konecne tu hameriku aj obehneme.

MAME NA TO A MAME AJ NA VJAC.

kosa

alicija,

nuz zivila by si sa sama alebo by si mala nejakeho nabijaka ktory by ta zivil a zivil by aj tvoje deti, ved od toho su muzi, ci nie? :))

150 rokov neni je az tak vela. ak mas trosku rozumu a robis co ta zaujima, tak potom z vekom rastje chut a hovoris si ako toho casu mas strasne malo...

alicia

mariaa mňa napadlo zase v súvislosti s tým žralokomi, že čo keby tak objavili nejakú významnú látku u korytnačiek, ktorá spôsobuje dlhovekosť. Korytnačky sa dožívajú vysokého veku, ale asi preto že majú pomalší metabolizmus na rozdiel od človeka.
Ale čo by sme tu robili 150 rokov, však kosa, kto by nás živil?

[zruseny12]

ALICIA
presne tak ako pises ANT.ked sa neprehana sa da vela zachranit...

a k tomu pisaniu,je to niekto kto ma proti mne nieco osobne,tak si ju nevsimam,tusim kto to je...ale nebudem to tu rozvadzat...

JURINO
je to len clovek,ktory nepozera na prispevky,len chce MNA skritizovat,je to ciste osobna zalezitost,tusim kto to moze byt...
ale dakujem,ze si reagoval/a.../ak budes reagovat,budu potom osocovat aj teba/

kosa

jurino.

pfizerka je pfizerka a kosa je kosa.

pokial si si nevsimol tak sa ADMINISTRATOR DOVOLIL PREJAVIT SLOBODU SLOVA - a redakcii ZDRAVIE.SK treba vyslovit uctu nakolko jednoznacne TOLERUJU A PROPAGUJU SLOBODU SLOVA.
ty ako slovacisko ( asi?..) sa musis este vela civilizovat aby si pochopopil co SLOBODA SLOVA zo sebou prinasa.

kosa

Peto T,
aj nedostatok vit C sposobuje oblickove kamene.

pri dostatocnom mnozstve vit C v tele ( tzv nasytenosti ) vetsina zdravotnych priznakov zanika.

kosa

alicija,
nepochybne ze dobry LEKAR vie vyuzit aj ATB.

na druhej strane si pametam nasu totalitnu spolocnost kedy osetrujuci lekar dost casto ( a aj NEPOTREBNE) siahal=predpisoval ATB.

kosa

alicija,
akutny zapal sa sice zlikvidoval, ale miesto okolo zuba je nadalej citlive, hoci neboli.
zubarka bude skoro spet z dovolene, takze hybaj k nej na konzultaciju.

Peto T

Len doplním, že podľa Dr.Klennera je protijedom na kyjanid aj vitamín C vo vysokých dávkach (rádovo desiatky gramov denne). Lepšie je otrave predísť, lebo ľudia s problematickými obličkami, metabolizmom železa a medi, a vážnym deficitom G6PD by také dávky vitamínu C nemali užívať. Onkologickí pacienti začínajú od nižších dávok (10-30 gramov denne), a postupne zvyšujú.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk