Pravda o rakovine - VITAMIN B17

alicia

No vidíš kosa aj pri chorom zube sú nevyhnutné ATB. Ja som tiež tak mala nález pod zubom, opuchla som a ATB boli potrebné. ATB zlikvidujú zápal a infekciu oveľa skôr, ale netreba to nimi preháňať, lebo na druhej strane zase znižujú imunitu. Riskovať zápal okostice?
Mariaa píš ako vieš a ako ti to vyhovuje.

jurino

pfizerka a ty mi jednoducho pripadas ako kosa,haha.pretoze keby si pfizerka nebola kosa, tak by ti viacej vadili tie necitatelne dristy co tu kosa casto pise a nie prispevky mariaa.

pfizerka

mariaa preco mas za potreby pisat velkymi pismenami??? my vieme precitat tvoje vyplody pisane aj malymi pismenami.

neviem si pomoct, mne pripadas ako ta jednoducha Maria :D

[zruseny12]

nechcem to tu moc rozpisovat,lebo som uz dost toho popisala,co som prezivala,kym mi nezistili tu alergiu na KAZEIN-TRVALO TO VELMI DLHO.... prechadzala som presne tym istym,ako teraz pri BORELIOZE...
SLASOST,BOLESTI,CHRON.UNAVA ATD.-TO VSETKO UZ VELMI DOBR POZNAM/MOJ STAV SA MI ZACAT ZLEPSOVAT/...A KED SI PREDSTAVIM,ZE BY SOM MALA ZASA TAK SKONCIT,TAK TO SI NEVIEM ANI PREDSTAVIT...preto budem robit vsetko preto,aby som sa nejak s toho dostala...

[zruseny12]

ALICIA
presne ako pises ty,chcem postupovat aj ja...ale neda mi aby som ANT.nebrala...to by som si sama sebe potom zasa vycitala,ze som to nechala na lahku vahu,viem velmi dobre,co ANT.SPOSOBUJU...ale ja casto neberiem chemiu,takze nejak to prezijem...

KOSA
ja som mala traviace problemi,koli alerg.na KAZEIN...tento alergen mi znicil travenie,mala som creva, ktore mi nefungovali a nevstrebavali ziviny/KOLI TOMU VELA DIAGN.VELA KRAT SOM TO TU UZ PISALA/ a vit.B SOM MALA VELMI MALO-BOLA SOM NA MIKROSKOPICKEJ KVAPKE KRVI,KDE MI TO ZISTIL LEKAR...tak som uzivala vit.B

a prave,ked mi zistili,ze ho mam dost a ze vysledky su lepsie,tak som vysadila vit.B,LEBO SOM CHCELA,ZE BUDEM SI HO DODAVAT V PODOBE POTRAVI...NO A TO SA MI VYMSTILO...INAK KLIESTE NA MNA UZ NESLI VELMI DLHE ROKY,A TO DO LESA CHODIM CASTO,ALE KLIESTE SU VSADE,AJ VO VYSOKEJ TRAVE...TAKZE NEMUSIME ANI DO LESA...

kosa

RNG, ano je to pravda ze predavkovanie sposobi priotravu ci otravu.
ale vtipom je to ze v jadierkach sa nenachadza kyanid vo forme ktora otravi.
kedze to vetsina populacije nechape, tak tato vetsina populacije ne neustale brejnvosingovana do situacije ze...KYANID JE JED, JADRA OBSAHUJU KYANID, a preto jedenje jadrov moze zabit ci nebodaj zabija.
myslenie hlupakov sa takto dostava do loopo z ktoreho je prakticky nemozne vyjst.