Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

alicia

Niekde som čítala že sa ktosi vyliečil pomocou Energy doplnkov z boreliózy. Antibiotiká však tiež treba,dúfam že to bude v poriadku.

[zruseny12]

tak nechcem este predbiehat,lebo krv mi brali a vysledky este nie su...ale mala som cerveny kruh okolo priemer 7cm/14 dni po vytiahnuti kliesta/...dnes som dobrala ANT.teraz cakam na vysledky...

[zruseny12]

a preco ma to napadlo?lebo predavaju ako doplnok ZRALOCIU CHRUPAVKU...a dost sa o nej hovori v dobrom a tie veci,co som citala o zralokovi...tak len tak ma napadlo,ze keby jeho tak napadol kliest,ako by si s nim jeho IMUNITA PORADILA...

[zruseny12]

ALICIA a spol...
JE MI JASNE,ZE ZRALOK,NIKDY NEPRIDE DO STYKU S KLIESTOM,ALE MA LEN TAK NAPADLO,KED O NOM PISU,ZE MA TAKU IMUNITU,ZE SI ZOVSETKYM PORADI-NAKAZY,CHOROBY ATD.,CI BY TAKY KLIEST HO....ZLOZIL....

kosa

co sa tyka oblicakov, tak tzv lekari ci predstavitelia kompleksu, aby ludi strasili tak prisli z radov roznych postrachov vcitane toho ze vit C sposobuje oblickokamene.
je to jedno velke klamstvo. ti co to vymleli uz samo, neziju.

kosa

mariaa,
zralok sa v zivote nedostane do kontaktu s kliestom a ani z nakazov kliesta.
rakovina je nieco s cim prideme do styku ci prichadzame denodene.

alicia

čítam si tu príspevky, no radca, to ti ozaj vyšlo už som sa tak dlho nezasmiala na tom príspevku o žralokovi, bingo.
mariaa nič v zlom,viem že si to myslela inak, ale aspoň sa človek aj trocha pobaví, žralok a kliešť.

RNG

rakovina je choroba sposobena zamoreniami a podporovana roznymi nedostatkami. Zralocia chrupavka zrejme obsahuje nejake materialy, ktore telo v boji proti rakovine potrebuje. Co sa tyka chorob, tie su casto uplne ine pre rozne zvierata, ako pre ludi. Nakolko by borelioza vedela nakazit napr zraloka neviem. Ale zrejme kliestovi nevadi....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk