Pravda o rakovine - VITAMIN B17

damian

Inac, mam momentalne pani, ktora oz zaciatku tyzdna berie vnutrozilovy vitamin C. Den 1 - 15 g, den 2 - 30 g, Den 3 - 30 g, den 4 -50 g a dan 5 - 65 g. Kamene (ktorych sa doktori tolko boja) este nema a citi sa fajn a silnejsie. Ma rakovinu prsnika s metastazami - je po zlyhanej liecbe ortodoxnou onkologiou.

Spominane dievca s rakovinou konecnika sa ma stale vynikajuco.

damian

Mariaa, tazka otazka na mna. Je to otazka na primara. Opytaj sa RNG :-)

Ale myslim, ze taky zralocisko si s takym kliestom poradi.

nak, zralocia chrupavka sa pouziva aj v protirakovinovych protokoloch.

[zruseny12]

RADCA
jasne,ze zraloka KLIEST nenapadne:0))))),ale mna by zaujimalo,keby ho kliest nakazil,ci by si jeho imunita s jeho nakazou pradila...
napr.ze by sa urobil taky pokus,to by potom bola dobra obrana pre ludi...ZRALOCIA CHRUPAVKA na imunitu...

radca

Zaujimava otazka Maria. Ja myslim, ze klieste len tak plavaju 20 metrov pod hladinou a cakaju na zraloka, aby ho vysali.

[zruseny12]

DAMIAN
viem,ze je to od veci,co teraz napisem,ale rada by som pocula tvoj nazor...
citala som o ZRALOKOVI,ze ho nic nezlozi,ze zo vsetkym si poradi.../myslim,jeho IMUNITA/
PORADI si aj S TAKOU NAKAZOU KLIESTA?

damian

jedna verzia hovori o tom, ze Jacson hrozil, ze v Londyne na koncerte povie ludom pravdu o propagande o Swine Flu a aby sa ludia nedali ockovat vakcinami, kedze su vysoko toxicke. A preto ho odpravili. ???

kosa

rakovina ma vela podob.
prejavuje sa nielen na tele postihnuteho, ale aj v spolocenskych procesoch, vtedy ale trpia mnohi.