Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

oponenti propaguju ferove prostriedky(krestansku religiju)ale rjadja sa OKO ZA OKO ZUB ZA ZUB.
preto pouzit vyrazy typu ...propaganda pre hlupakov je mozno tae jako hovoris, ale je to v norme SLOBODY SLOVA(vystihuje to situaciju).

radca

Alicia,

naozaj mi odlahlo, ze nepovazujes muzov za zbytocnych. Myslis si, ze o tom kto je a kto tu nie je zbytocny moze niekto z nas rozhodovat?

alicia

mariaa, môže byť na tom niečo pravdy v tom zmysle, že každý jeden orgán má svoju vlastnú hodinu, kedy pracuje najefektívnejšie, sú to tzv. biologické hodiny orgánov. Presne všetky neviem ale okolo 14:00 je človek malátnejší, rád by si zdriemol, tenké črevo začína spracúvať potravu. Nad ránom okolo 3 hodiny býva najviac astmatických záchvatov, pretože pľúca dosahujú svoj najvyšší výkon a podobne je to aj u iných orgánov. Možno aj jadierka je najlepšie jesť vtedy keď to človeku najlepšie trávi, keď žalúdok pracuje najefektívnejšie, doobeda.

[zruseny12]

KOSA
ja som to tak citala...bolo to tu niekde na internete,alebo v knihe...JEDLO AKO LIEK JEDLO AKO JED...presne sa nepamatam,lebo citam viac veci...
tak pisali o tom,ze sa velmi dlho a tazko rozkladaju...a ked ma niekto problem s tarvenim tak asi vela osohu nema s tych jadierok...ze?aka propaganda pre hlupakov...ved je to logicke...
a nebolo to preto pisane,aby niekto nejedol jadierka,len dobra rada,ako vyuzit jadierka,aby sa poriadne rozlozili...o nic ine neslo v tom clanku.../ale ako som pisala mozno je to aj individualne,podla toho kto ake ma travenie,to kazdy musi posudit uz sam,ake ma travenie/

alicia

RNG, ty by si zrejme potreboval nejakého japonského robota, ktorý by ti pomohol všetko pracovne zvládnuť.(k príspevku z 10.7.2009).
Tie umelé spermie majú slúžiť k tomu aby sa skúmalo vplyv toxínov na plodnosť, alebo že prečo mladí chlapci ktorí podstúpili chemoterapiu ostávajú niekedy až do konca života neplodní - to by snáď malo byť tým vedcom jasné o vplyve chemoterapie, nie? Tiež sa budú snažiť výskumom pomôcť neplodným párom. Tak len nech skúmajú, ale mužov každopádne potrebovať budeme, tých ozaj nenahradí žiadna umelá spermia. Pekný víkend všetkým.

kosa

mariaa,

preco druha po obede?
preco nie dvanasta?..

toto je celkom dobra propaganda pre hlupakov.
testy potvrdili ze 250g mesa sa rozklada xkrat dlhsie ako to iste mnozstvo potraviny rastlineho povodu.