Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kaciatko7

1 marhulove jadierko na 4,5 kg vahy jedinca sa odporuca ako dostacujuca davka na prevenciu proti rakovine, aj ked presne mnozstvo moze zavisiet od jednotliveho metabolizmu a strav. navykov. Nie vsak viac ako 30-35 jadierok denne (badatel.sk).
Roman, ja jem asi 10-12 jadierok denne, pri vahe 55 kg, ale musim si to rozlozit pocas celeho dna, zjem naraz tak najviac 3.

roman08

damian chcem sa ta spytat kolko jadierok z marhulovych kvostiek mozem zjest v jeden den aby mi to neuskodilo.pamatam sa ze ako deti sme to u starkej jedavali a sestra sa s nimi raz priotravila museli ju zobrat do nemocnice.takze asi obsahuju aj nejaku latku ktora je v urcitom mnozstve jedovata.

kaciatko7

tak to by teda bola riadna nuda a desi ma predstava, kto by mi napriklad vymenil taku pneumatiku na aute alebo opravil vodovod:)Lenze zas na druhej strane, ako sa hovori...keby nebolo chlapov, svet by bol plny tucnych a spokojnych zien:)) Ale potom naozaj neviem, kto by kupoval vsetky tie "zazracne ucinne" pripravky na chudnutie, asi by kopec spolocnosti malo poriadne hlavu v smutku.

RNG

vsak to,,je piatok , schuluje sa ku veceru a vo firme uz nemam nikoho!. Zena a syn zdrhli za inymi "povinnostami" a ja tu budem tvrdnut a tahat dnes vecer zajtra a asi aj pozajtra, lebo je plno nedokoncenej surnej roboty.
So zvedavy, ako to nahradia nejakou syntetickoun spermiou!!

RNG

nuz redukovat funkciou muza len na producenta spermii je trochu prilis pritiahnute za vlasy
Potom tie umele spermie, vobec to niekedy povedie k vytvoreniu bezchybneho dietata, alebo je to len "hudba z Marsu" tj vedci viria hladinu aby dostali fondy na vyskum(nezabudajme, ze za vsetkym dianim su hlavne peniaze...)

danuska123

alicia to sa podarilo davnejsie, teda bola teoria, ze muzi bud nepotrebny, lebo sa daju vypestovat spermie z kmenovych buniek :) ale zase bez chlapa by bol zivot nudny :)