Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

roman08,
v zaujme kvitnucich ziskov BEZPRACNYCH( pozn. kosa) nie je zaujem prezentovat skutocnu podstatu rakvoviny.
pokjal sa ludja nechaju brejnvoskovat, dotial toto ciganstvo bude cinne a ucinne( v zabijani nevedjacich).

sorac za tie cj, ale ked napiseme ''ci'' a k tomu ''a'', tak to okamzite tahne na stranku Usrdja statnej bezpeky velkeho zvezu cernych bratruu.

roman08

alicia ano mas pravdu ze ani alternativna liecba nieje 100% zarukou ze sa clovek vylieci z rakoviny ale ani chemoterapia tak nechapem preco lekari proste nedaju cloveku sa slobodne rozhodnut ktoru metodu liecby chce podstupit a ked sa rozhodne pre prirodnu tak by mu mali pri nej asistovat a nie sa otocit chrbtom. a co sa tyka tych dokazov je predsa kopec ludi ktory sa vyliecili alternativnym sposobom ale nechapem preco sa lekari tvaria ze to nevidia alebo to pokladaju za nahodu miesto toho aby sa tym zaoberali.napriklad aj herec nespomeniem si na meno manzel bozidary turzonovovej sa vyliecil prirodnym sposobom liecby.lenze bohuzial v zaujme klasickej mediciny asi nie je proste zaujem pristupit na tento sposob liecby .ktovie preco.

kaciatko7

alicia, netvrdim, ani som nikdy netvrdila, ze doktorov nepotrebujeme, ale LUDSKEJSICH A PRISTUPNEJSICH ALTERNATIVNYM METODAM LIECENIA.

kaciatko7

a este som zabudla, ked so sestrou dojdeme do uspesneho konca, v co pevne verim, a to tak aj bude, urcite podame a zverejnime aj dokazy. nech ludia vedia. a ti, co neverili, uveria. a vies, nador ma tendenciu sa najprv zvacsovat a az ked sa zacne donho rypat (chemo, operacia atd), tak potom sa stane rakovina agresivnejsia a metastazuje. tak potom, ako mi vysvetlis, ze nador sa zmensuje aj bez chemo a preco by mal metastazovat? je to proti logike, naozaj. a okrem toho, zabudla som dodat, sestre operovali vred na zaludku a ked robili CT, vsetko bolo uplne ciste, pecen, pluca, vsetko. a nador sa zmensoval a nemetastazoval. myslim, ze aj to je dokaz ze ideme dobrou cestou.

kaciatko7

alicia, myslim, ze sa vobec nemylim a budem si stat za svojim, ze chemoterapia zabija. ano, mozno znici nador ako taky, ale urcite nevylieci pricinu choroby, rakoviny. tak ako mi potom vysvetlis, ze nador metastazuje aj po odstraneni nadoru chemoterapiou?? a preco potom znici komplet celu imunitu pacienta, ked je taka super?? nie je nahodou rakovina aj o tom, ze je poruseny imunitny system? tak ako ma moze vyliecit nieco, co mi da dole celu imunitu. to fakt nechapem. to nema s logikou nic spolocne. a preco sa potom pacientom liecenym klasickou medicinou ochorenie vracia, ked ako ty tvrdis, chemoterapia vylieci rakovinu?? mozno pomoze operacia nadoru, teda odstranenie urcitej casti, ked napriklad tlaci na zivotne dolezite organy, alebo napriklad zabranuje priechodu stolice v hrubom creve, ale aj take pripady by sa dalej mali doriesit alternativnou medicinou, v ziadnom pripade nie chemoterapiou. a poviem ti, myslim si, ze mozu robit akekolvek vyskumy, stale je to chemo na "jedno kopyto", takze rovnako chemicka a neucinna. a vlastne, mas pravdu, je ucinna, ucinne zlikviduje cely imunitny system :)))

alicia

kaciatko7 mýliš sa v tom že lekári nezachraňujú životy v prípade rakoviny. Čo myslíš, prečo sa robia výskumy. myslíš že lekári nevedia že chemoterapia škodí? A myslíš že tú liečbu určujú pacientom s radosťou? Prečo asi vedci stále hľadajú aj iné možné alternatívy liečenia rakoviny aby sa nemusela použiť zničujúca chemoterapia. A často aj samotná chemoterapia zachráni ľudský život. Organizmus má veľkú schopnosť regenerácie, ale vždy to závisí aj od agresivity, typu nádora a kde je uložený. Kde máš záruku, že aj keď sa tvojej sestre nádor zmenšil, že nepustil alebo nepustí metastázy. Žiaľ, ani alternatívna liečba nie je zárukou že sa človek vylieči z rakoviny. Takže o tom až potom. A iste nebude stačiť, že tu len napíšeš, že nádor zmizol, sestra je zdravá. To sa nedá napísať len tak, chce to dôkazy a fakty. Napísať sa tu môže hocičo. Už tu veľa ľudí popísalo ako liečia napr. otca, že mu dávajú semienka, B17.. skrátka vymenované všetky protirakovinové doplnky, bylinky. A zrazu zmizli a prestali písať. Ak tu ty podáš hodnoverné dôkazy tak, budeš prvá. Aj lekári sú omylní, podobne ako sudcovia, ale ich omyly sú niekedy draho zaplatené. Ale lieky a lekárov potrebujeme.

delphia

RNG viem. ja ani netvrdim ze homeopatia je dobra. je len poukazujem na to, ze je to prva vec vobec, co sa u nas ako alternativa moze predpisovat lekarom- homeopatom a ze je to nieco ine nez liecba klasicka chemicka.
teba som spominala v spojeni s udajmi o pocte lekarov, ktori sa u vas liecbe vyzivovymi doplnkami venuju.

kaciatko7

ja neviem, co si mam o homeopatii mysliet, mna napriklad zaraza, ze homeopaticke pripravky obsahuju vela cukru, a kedze viem, ze cukor ako taky je velmi skodlivy a niektore choroby priam zivy (napr.rakovina), tak potom tomu naozaj nechapem. jedine, co som homeopaticke uzivala, bol sirup na priedusky Stodal, ale myslim, ze podobnu sluzbu by mi urobil aj obycajny prieduskovy cajik. skor by bolo prinosne, keby sa lekari viac zacali zaujimat o vyzivu svojich pacientov, a ked sa uz nema zaujem zaujimat, mohli by sa aspon zdrzovat komentarov, ked sa ich vlastny pacient rozhodne pre alternativny sposob liecby a nie mu to este z pomsty stazovat.

kaciatko7

roman, tou alergiou na citrusove plody ako ma tvoja sestra, som ja trpela tiez. cele detstvo som musela spat s rukavickami platenymi na rukach, natretymi nejakou hnusnou mastou, aj tak mi to nepomahalo. bohuzial, tak naordinovala lekarka. nedajboze zjest 1 mandarinku alebo pomaranc. a cele leto otapena na dithiadenoch, kedze som mala alergiu na ustipnutie hmyzom. tak take bolo moje detstvo. ked som mala 18, zacala som sa zaujimat o zdravu vyzivu, presla som na vegetarianstvo a casom na veganstvo a hop, vsetky moje alergie zmizli. ale keby som sa o to nezacala zaujimat sama, tak to doteraz neviem, lebo doktorka jedine co pre mna spravila bolo, ze mi vypisala recept na lieciky. nikdy nehladala pricinu, preco mam taketo problemy. je to smutne, clovek si naozaj musi pomoct sam.