Pravda o rakovine - VITAMIN B17

Peto T

Hm, a to je práve smutné. Lekári používajú chemické preparáty, kde vedľajšie účinky sú známe a je to vec chladnej štatistiky, či nastanú alebo nie, ale nakoľko sa považujú za "štandardný postup", je to OK.

Ale keby som nebodaj potreboval infúziu vitamínu C, tak neviem, či by bolo ľahké zohnať lekára, ochotného to podať, hoci oproti ktorémukoľvek inému lieku je neporovnateľne bezpečnejší, za dodržania niekoľkých zásad týkajúcich sa riedenia, rýchlosti podávania apod.

kaciatko7

a este nieco. ked som zacala pisat do tejto diskusie, nemala som v umysle sa tu s ludmi vadit, moj umysel bol ludom ukazat, ze rakovina sa liecit da a mozno tym, ze sem pisem o mojej sestre aj pomozem niekomu, komu tiez diagnostikovali rakovinu a je zufaly a mozno by aj chcel zacat s tym nieco robit a rad by si precital, ze niekto to tak robi a aj sa mu dari.

kaciatko7

delphia, nasa znama za to nezobrala ani korunu, spravila to aj preto, lebo chcela pomoct a prave jej mama, ktora zomrela na rakovinu, bola obetou onkologie. a kopec ludi, ktori inu moznost nemaju, si musia osetrovatelku zaplatit. PROSTE INU MOZNOST NEMAJU, opakujem. tak co maju robit?? ked sa chcu vyliecit?? to, ci je to v rozpore so zakonom, to neviem, nezaujimam sa o to, tu proste islo a ide o zdravie a aj o zivot a moznost bola taka, aka bola a ziadna ina. a doktorov neodsudzujem, teda nie vsetkych, ale nepaci sa mi tento system, na jednej strane mas moznost vyberu, ako si budes vlastne telo liecit a na strane druhej, ti to nie vzdy je umoznene. a to je to, co ma rozculuje. ale aj tak dakujem, ze nam drzis palce

kaciatko7

alicia, chodit s nou do ordinacie som nemusela, proste som chcela. zaujima ma to a zaujima ma aj kazdy novy nazor. a na rektoskopii som bola s nou ako psychicka podpora a zaroven som to chcela vidiet na monitore na vlastne oci. a je to moja sestra, preco by som nesla. moj vek myslim nie je podstatny, piseme tu o mojej sestre, nie o mne.

delphia

tu nejde o ochotu. tu ide o rozpor so zakonom. a to je velky rozdiel. a nase zakony som nevymyslela ani ja, ani ty, a ani ta doktorka...zato netreba mat tazke srdce na profesionala, ktory odmietol liecbu podat. keby sa nieco stalo, tak v "hre" by bol ludsky zivot a zakon proti dotycnemu, ktory liek podal.
a preto som sa aj pytala, ze kto jej tu liecbu nakoniec aplikoval, lebo som tusila, ze to nebude clovek z "brandze".

aby bolo jasne: ja nie som proti tomu co robite, ba naopak. ale za kazdu cenu podlahnut cloveku, ktory za peniaze urobi cokolvek, tak aj na to bacha.

drzim palce :)

kaciatko7

delphia, ano obycajna osetrovatelka a s obycajnym kurzom....co mne teda vobec nepripada nejake zvlastne, teda v tomto pripade, kedze clovek nema na vyber a bohuzial ti, ktori na to vzdelanie aj maju, pomoct a podavat to, ochotni nie su. a keby sme vtedy nejaku ochotnu sestricku, alebo nebodaj pani doktorku nasli, nemuseli sme zvolit toto riesenie. inac, myslim, ze aj na takom osetrovatelskom kurze sa ucia, ako spravne podavat infuzie a ti poviem, poznam sestricky, ktore sice maju 4 roky zdravotnej skoly (a nie nejaky obycajny kurz)a neviem, ci im to pichanie moc ide. mozno je to viac o zrucnosti, nie o nejakych papieroch zo skol. ano, chapem rizika, ale ti ludia castokrat inu moznost nemaju.keby inu moznost mali, s radostou by isli za svojimi obvodnymi, nech im to pichaju ony. Bohuzial, realita je ina.

delphia

kaciatko ja nehovorim o protokole B17 ako takom. ja sama ho mam vytlaceny a hrebenovo zviazany.
ja hovorim o tom, ze ma zaraza skutocnost, ze na jedne strane chcete pomoct- investujete do liecby a na druhej strane do zily podava liecbu neprofesional.
budem sa opakovat, ked napisem, ze vdaka Bohu ze sa nic nestalo!

kaciatko7

a okrem toho, riadime sa protokolom B17, ktory sa pouziva aj v Mexiku na klinike Oasic Hope a na inych klinikach a dosahuju skvele vysledky. Co o beznych onkologiach neviem ci sa da zrovna povedat. Ked som o tom na badatelovi citala prvykrat polroka dozadu, povedala som si, preco to neskusit, pomohlo inym, pomoze aj nam. a je kopec ludi na celom svete, co sa tymto sposobom vyliecili a moja sestra bude dalsia. a na druhej strane, viem o hrbe ludi, ktorych klasicka liecba rakoviny polozila. Tak potom nechapem, ked ma clovek moznost vyberu, preco aspon neskusit a hned brat to, co je uz roky overene, ze vobec nepomaha, lepsie povedane zabija (chemo a spol.)

alicia

kaciatko prečítala som si ten tvoj článok. A tvoja sestra je vydatá alebo slobodná mamička? Vieš nechápem prečo si s ňou musela chodiť do ordinácie, dokonca aj na rektoskopickom vyšetrení si bola prítomná, je to neobvyklé.Ty máš koľko rokov ak sa smiem spýtať.

delphia

to vazne osetrovatelka- zena s obycajnym kurzom osetrovania podava infuziu??? kaciatko pre Boha vsak jej moze ublizit! dodrziavanie asepsy, vzduchova embolia, rychlost podavanie infuzie,...
v nemocnici je skoleny personal a je v naplni prace sestry podavat intra venozne lieky ordinovane lekarmi. tieto dve veci nemozno porovnavat. panenky ked si pomyslim, co vsetko sa mohlo stat pri tom....pfuuuu

co sa tyka alergie- tak v sucastnosti, ked su alergicke reakcie na zimu, potraviny tiez aj dotykove alergie,... tak riziko je hoci co podat. a nie to este rovno do ziloveho systemu.
som rada ze vsetko dobre dopadlo, ale zato riskovali ste neskutocne