Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

alicia

kaciatko zaujímalo by ma ako na to sestra prišla že má nádor konečníka, ako sa tu nej prejavovalo. Ďalej, čo na to lekári akú liečbu navrhli a aké vyšetrenia absolvovala.

delphia

kaciatko na zaklade vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze kym sama som sa neocitla v uzkych, tak o nejakej alternativnej liecbe som nemala vobec zaujem. o to viac, ze 23 rokov pracujem v zdravotnictve a medicinska terapia bola podla mna samozrejmostou.
a velky vplyv na mna mal prave RNG a jeho fundovane vysvetlenie problematiky ucinku pripravkov. patri mu za to moja velka vdaka :)

medzicasom som sa aj ja stretla s predajcami pripravkov Tiens a LR. mali jedno spolocne: prd rozumeli fyziologii a ucinkov pripravkov, mali nastudovane materialy od materskej firmy a omielali dookola to iste. jediny ich zaujem bol predat co najviac vyrobkov (o tej astronomickej cene ani radsej nepisem) a tym zvysovat svoj zisk, nakolko ide o MLM predajny system. prave tito predajcovia mali dost velky podiel na tom, ze som mala presvedcenie, ze to fungovat nemoze a ich pripravky nechcem. ich pristup bol chybny a skor odpudzoval. je chyba, ak sa jedinec venuje takejto cinnosti z jedneho dovodu- zarobit na predaji. dobre, nech zaraba, ale aspon nech si da tu namahu a nech si nastuduje nieco z anatomie a fyziologie ludskeho organizmu.
ale nastastie v sucasnosti ludstvo ma net a tym su moznosti vzajomnej pomoci a vymienania si osobnych skusenosti.

kaciatko7

no a aby som nezabudla, zmenila aj ine veci vo svojom zivote, zacala sportovat, prechadzky, steper, teraz zacala skakat na trampoline, dobre na odtok lymfy, chodi pravidelne na masaze a do sauny, kvoli detoxikacii. A hlavne, zacala sa o seba viac zaujimat, citat knihy, vyhodila z bytu vsetko nepotrebne...pise si recepty, zaujima sa o feng-suej, kupili si psika, proste snazi sa tesit zo zivota a nielen mysliet na chorobu. Je na nech vidiet zmenu a poriadnu, po rokoch sa konecne smeje.

kaciatko7

alicia, asi som sa trosku rozpisala, sorry, neviem pisat strucne. Nechcem, aby to vyznelo, ze tu pisem o sebe, to urcite podstatne nie je. Takze fakty: zacali sme s liecbou pred cca 5 mesiacmi, sestra zmenila komplet zivotny styl, najprv jedla len vitariansky, ananas kvoli obsahu enzymov, papaju, vela orechov a semien, klicky, surovu zeleninu, kazdy den pohanku, kedze trpi aj na hemoroidy. Vodu len filtrovanu, bylinkove caje, napr. matu, aj lapacho, je protirakovinove. No a ostatne veci podla protokolu B17, najprv infuzie, 3 x po 21 dni, teraz uz je len tabletky. Uz si konecne aj zvykla na stravu, dokonca ju to zacalo bavit, stale vymysla nove a nove veci, aby to nemala take jednotvarne.

kaciatko7

ja nikoho neodsudzujem, kazdy ma pravo na vlastny nazor a aj sa moze liecit podla seba, len cloveku to pride luto, ze rieseni je kopec a na dosah ruky, niekedy staci len ruku natiahnut. Pekny vikend vsetkym

alicia

kaciatko7, to o čom píšeš, vedia všetci ktorých zaujíma alternatívny spôsob liečenia. Mňa skôr zaujímajú fakty. Píš o svojej sestre nie o sebe.

delphia

netreba nikoho odsudzovat za to ze nema zaujem o alternativnu liecbu, ci prevenciu a ani nasilu tlacit do toho sa nikoho neda.
ten nezaujem prameni z nevedomosti a z toho, ze mozno dotycny zatial nemal vaznejsi problem, na zaklade ktoreho by mozno bol hladal info o chorobe a narazil by aj na ine sposoby liecby nez medicinske. v zivote plati jedno pravidlo: vsetko (riesenie, moznosti,...) prichadza k nam vcas- teda v tedy, ked to najviac potrebujeme. nik, kto sa teraz venuje alternativnej medicine, ci aktivnemu upevnovaniu zdravia, to nerobi odjak ziva. musel nastat nejaky zlom v jeho zivote, ked sa o danej problematike zacal venovat, az nakoniec praktizovat nechemicku liecbu a prevenciu. takze: poradit mozeme, tlacit na niekoho- nie. a co je podstatne: hlavne u starsich osob necakajme pozitivny ohlas na nechemicku liecbu, lebo oni prezili gro svojho zivota v sociku- t.j. liecba bola vyslovene len medicinska.
pekny vikend

kaciatko7

a najma, nemam v umysle nikoho do nicoho nutit, ci rodinu, ci znamych ci koho, myslim, ze to prave "orechove" je to vtedy, ked sa clovek sam nad sebou zamysli, najde, prestuduje...potom vidno ten zaujem a myslim, ze potom sa mu to vsetko aj lahsie dodrziava. Ked je o tom presvedceny a najma, ked tomu aj veri. Aj viera uzdravuje.

kaciatko7

mimi, vela ludom z mojho okolia poradim, lebo im chcem dobre, ohladom stravy a vies co mi odpovedia? Co som ja zajac, aby som hryzol mrkvu?? Alebo, mi povedia...moja, co mi ty rozpravas, co si ty studovala medicinu, alebo si nebodaj nejaka odbornicka na vyzivu?? Nie, nestudovala som ziadnu medicinu a ani nemam o to zaujem, myslim, ze na to staci zdravy sedliacky rozum a hlavne zaujem o svoje zdravie. Co vela ludi nema. Ano, je pohodlnejsie sa dat operovat, alebo si zobrat tabletku od bolesti, alebo to nechat vsetko na lekarov, je mi to fakt luto, ze ludia takto kaslu na seba. A velakrat ich ten nezaujem o vlastne telo stoji zivot. To je na zamyslenie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk