Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

Mimi323

Kaciatko, je to tak. Je pohodlnejšie nechať sa operovať ako zmeniť celý životný štýl, stravu atď. Vidim to na svojich najbližších a je to smutné. Niektorí ľudia jednoducho nechcu vedieť pravdu a nechcu sa do toho pustiť.

kaciatko7

Ano, problem je v tom, ze ludia aj maju vzdelanie a nieco v hlavach, ale asi zo strachu (alebo zeby z pohodlnosti??), castokrat odovzdaju svoje zdravie a zivot do ruk lekarom, akokeby tych 5 ci kolko rokov, co studovali, zarucovalo, ze prave ich nazor bude ten najspravnejsi. Jednoducho zbavia sa zodpovednosti za svoje zdravie. Jasne, ked si zlomim nohu, nebudem si ju predsa liecit doma cajikmi, ale ked ide o ochorenie, akym rakovina je, budem sa snazit prist na to, co ju sposobuje a to budem riesit. Lenze je to asi aj o lenivosti, vela ludom je asi pohodlnejsie chodit na nejake nezmyselne chemo, ako sa zatat a nieco so svojim zivotom robit a zmenit ho od zakladov. Nechcem sa hrat na mudru, je este vela toho, co neviem, ale keby som ja bola v kozi choreho cloveka, snazila by som sa o svojej chorobe dozvediet co najviac a nieco aj skusit a obetovat. Vsak je to moje telo, komu ma na nom zalezat najviac, ak nie mne.

kosa

kaciatko7,
pozname podobny pripad.
znas o rakvovine skoro vsetko. ( az na tu cast kde hovoris keby si ty mala rakvovinu..., kedy vies ze jumas ci nemas?..)

ludia u nas SK kedze su vetsinou vzdelani ale NEVEDjACI( masa inginierov a NEFUNGUJUCI STAT ale zato uzakonena korupcija), tak sa vydaju do ruk dalsich vzdelancov A NEVEDjacich vidjacich ( rozumejme lekarov), a takto tento cirkus lupuje ( dokola).
ale aj tvoj pripad ci tvojej sestry jasne naznacuje ze my sa nicim nelisime od nemcov anlosasov cic, a sme na takej istej inteligorovni ako oni.
teda mame potencijal sa rakvoviny zbavit NATURALNYMI metodami a prostriedkami.

kaciatko7

alicia, to nie je o nejakom mojom nadseni, ale skor o tom, ze keby som nedajboze ja mala rakovinu, urcite by som sa tym "odbornikom" na onkologii do ruk nezverila. NIKDY. A hladala by som iny sposob. Nevravim, ze rakovina je ako nadcha, co ti prejde za par dni, ale urcite s disciplinou a spravne zvolenou cestou sa zvladnut da. Zabija ich "super" liecba, chemo a tak, nie rakovina ako taka.

kaciatko7

Dakujem vam za podporu aj ze drzite palceky, a nielen ja, aj sestra, ktora to tu vsetko rada cita. Pre sestru bolo dost tazke prejst na vitarianstvo, kedze to bol taky "masozrut", aj si velakrat poplakala chuda pri tej zeleninke, ale vzdy som jej povedala, bud rada, ze sa mozes najest, ti co chodia na chemo, by aj jedli a chudaci nemaju cim, kedze maju z tej superchemie take usta popraskane a bolave. Je mi tych ludi naozaj luto, mala som tu cest sediet v cakarni na onkologii 4 hodiny a bolo to fakt hrozne. Depresia zarucena. Sama beznadej. nastastie sme tam boli prvy, ale aj posledny krat. Nikdy viac.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk