Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kaciatko7

mimi, pri nej treba nie pevne nervy, ale priam zelezne :)) no uz sa tesime, jak ju vymenime. Ja osobne k nej uz nechodim peknych par rockov. A zijem aj bez jej mudrych rad :)))

kaciatko7

ahoj mimi, no poviem ti, uz som mala taku potrebu nieco napisat, uz to vo mne vrelo za posledne tyzdne. ides na kontrolu, vidia, ze sa to zmensilo, ale nepriznaju to ani keby co bolo. zevraj, veci medzi nebom a zemou, alebo "zazrak". aky zazrak, vsetko je o discipline a o spravne zvolenej ceste. a dnes isla sestra k dokrorke po papier na PN a ta povie, vidim, ze ste anemicka...no aka to jasnovidka, len kukne a vidi. to len aby ti nedajboze nedala za pravdu, ze sa ti dari. Rada by ju vymenila, len momentalne pocas PN nemoze, co ma dost mrzi. Inac dakujeme za podporu vsetkych co nam drzia palce a aj za Damiana, ze nam tak pomaha. Verim, ze my zas pomozeme druhym. Napisem, vsetko, nech ludia vedia a ti, co ma chcu osocovat, nech osocuju, ja to znesiem, hlavne ze sa sestra vylieci.

Mimi323

Kaciatko, super ze si napisala, tešim sa :) a sestre držim palce. je super že sa na to dala a nešla tou pohodlnejšou ale horšou cestou.
Inak velmi pekne píšeš, fakt ten článok bol super.

kaciatko7

Ahojte, dlho som rozmyslala, ci prispievat do tejto diskusie,ale myslim, ze uz nastal ten spravny cas :) Takze, sestra sa lieci podla protokolu B17 plus strava, o ktorej mimochodom prave pripravujem novy clanok, za toho polroka sme zozbierali kopec receptov, sestra si vsetko pise, takze mam co pisat :).Teraz sme pridali aj lymfodrenazne masaze, velmi jej pomahaju na odtok lymfy aj detoxikaciu tela. Naozaj sa nam dari, co ma velmi tesi, sestra sa drzi aj vdaka svojej discipline, aj ked vam poviem, bolo to pre nu tazke prejst na vitariansku stravu, kedze veeelmi miluje hamburgery. ale je statocna a uz mame aj prve pozitivne vysledky. zmensilo sa to o polovicu.

RNG

elleanor, zelenin je hromada, priprav na ne je hromada, staci si zaobstarat vegetarianske a vitarianske knihy. Su cele civilizacie, co sa takto stravuju(alebo dost podobne). A cukry a skroby treba nahradit napr kokosovym a palmovym olejom..Ja viem,. nie je to lahke ale jedna sa tu o zivot a smrt, takze si treba premysliet, ci sa to cloveku oplati!

Mimi323

elleanor, ta pani je myslim pod Damianovym Dozorom a že je aj veľmi disciplinovaná. Ja jej držim velmi palce.
Na Badateľovi je presne napísané čo škodí a čo je pre zdravie prospešné. Neviem, čo chceš počuť, fakt. A neviem či si chorá alebo si zdravá...

elleanor

ale ja som myslela aj inak ako B17, jadierka mame. skor som myslela taku tu celkovu prakticku zivotospravu...ono totizto na badatelovi je toho vela o strave, ale cloveku sa nechce furt dookola chrumat mrkvu (obrazne povedane) ale ci nemate aj nejake recepty a co presne denne jete...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk