Pravda o rakovine - VITAMIN B17

elleanor

bolo by fajn, keby autorka clanku na badatelovi "super obvodna lekarka" napisala aj ako sa teda sestra lieci... Lebo nam obycko ludom celkom bodnu prakticke rady a je fajn pocut ze to zabera

kosa

inac tak na okraj:
zomrela 57 rocna pacjentka:

mala neustale teplotu ktoru sa lekari snazili znizit ( nepatrali co tuto zvysenu teplotu sposobilo).
pacjentka si samozistila malu hrcku v oblasti hrudnika.
lekari jej navrhli invazne vysetrenje ( teda vyrezanie vzorky tkaniva).
Vzorka potvrdila ze ide o zhubny a tzv rychlo sa sirjaci nador.
Nevediaca sa nechala ukecat na chemoterapiju.
po 6 mesjacoch je mrtva ( zomrela v sobotu).

kosa

Mimi323,

pripomen im to slavne od Vladimira Iljica:
Ucit sa ucit sa ucit sa.

a tie pohlady poznam aj ja
pouzival ich jeden znamy vedec.
teraz ale po tom co ziskal nejake to vzdelanie uz na to pozera asi inac.

:)

Mimi323

A čitam každy jeden tvoj prispevok, ešte nie všetkemu rozumiem, ale väčšinou už hej. To nazačiatku som si myslela, že nerozprávaš našou rečou :D
A známi sa ma pýtaju, či mám zdravotnú školu :)že na všetko viem reagovať

RNG

mimi, pomlete lanove semienka davaju aj vybornu vlakninu, aj lanovy olej(omega 3 olej) aj silny antioxidant, lignan
(nezamienat s ligninom!)

Vedomosti v medicine su historicky velmi pomaly sa vyvyjajuce, hlavne ked za tym nie je financny zaujem ale naopak.
Len draha technologia a patentovane lieky sa tlacia okamzite, lacne metody su zaznavane a casto potlacane.
Zialbohu aj v medicine plati:"peniaze riadia svet", a "masy treba oblaznit"

RNG

mimi, pomlete lanove semienka davaju aj vybornu vlakninu, aj lanovy olej(omega 3 olej) aj silny antioxidant, lignan
(nezamienat s ligninom!)

Vedomosti v medicine su historicky velmi pomaly sa vyvyjajuce, hlavne ked za tym nie je financny zaujem ale naopak.
Len draha technologia a patentovane lieky sa tlacia okamzite, lacne metody su zaznavane a casto potlacane.
Zialbohu aj v medicine plati:"peniaze riadia svet", a "masy treba oblaznit"

Mimi323

zinok selen probiotika sa rozširili :)
No vidim že mi chýba jod a lecitin. A keď papam pomlete ľanove semienka, nenahradí to tu vlákninu?
A najlepšia bola svokra naposledy, že čo to za tabletky máme, ja že doplnky, a ona: "Ta mlieko nepijete a toľko tabletiek do seba pcháte" :D Ja to už fakt nevládzem každemu vysvetľovať.