Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

RNG

Borko, neviem ako vplyva B-17 na nezhubne nadory(tumory)
Ale na odstranenie roznych nepotrebnych utvarov a zamoreni v tele su potrebne silne enzymy( tj na cysty, tumory, polypy, myomy, hrcky,zapalove zhluky....)

RNG

srdiecko, vyskyt helikobaktera je napr v USA 20% u deti a vyse 50% u ludi nad 50 rokov. Cize to nie je nic zriedkave.
Ked beries napr zinok pravidelne, tak ho po case alebo vyhubis alebo aspon potlacis natolko, ze ti neskodi.
A zinok je potrebny na vselico ine v tele, vcitane imunity, zraku, chuti a cuchu a sexualnej cinnosti, co mi prichadza len tak napochytro na rozum.

Ked tvrdim, ze kazdy z nas potrebuje extra doplnky(zinok, selen, jod, lecitin,vlakniny, vitamin C D a E) je na to spusta dovodov

kosa

RNG,

ano.

ide o to, ze ked znameho bolel zub tak zasiel do obchodu, dal si caj pocas pracovnej doby, a bolest ho presla v priebehu asi 30 minut.
samozrejme do zubara trebalo tak ci tak.

cela procedura trvala cas potrebny na vstup do obchodu a zaparenie caju.

prebujnenie planety a potreba znizenia ludi boli dovodom zrusenia vseobecnej dostupnosti tohoto caju. Dostupny je i nadalej na nete ale mame vsetcja dostup do netu?...

delphia

ak ten clanok je pravdivy, tak v prvom rade sa cudujem jeho pisatelke, ze dlhe roky cela rodina chodia k takejto lekarke...
to, ze doktorkin pristup je neprofesionalny, neeticky a neludsky, tak to je fakt, ale natiska sa mi otazka a co pacient/ti??? vidia nedostatky a nadalej jej svojvolne zabezpecuju kapitaciu???!!!
aj tu vidno, ze aj lekar je len clovek. urcite na zaklade jedneho nemozno sudit vsetkych. a ako vo vsetkych profesiach, aj v zdravotnictve su i taki, i taki...
existuje slobodna volba lekara a ked pisatelka postrehla nedostatky takeho kalibru,a aj napriek tomu cela ich familia bola desatrocia v jej starostlivosti, tak nech sa nestazuje, lebo aj oni nepriamo prispeli k fungovaniu tejto ambulancie...

Mimi323

Pred nedávnom tu išla debata o 34 ročnej pani, ktorá ma rakovinu a odmietla liečbu ortodoxnou medicínou. Tu je zaujimavý článok, čo všetko zažila u svojej lekárky, fakt husté.
-odkaz odstránený-!

srdiečko

nedavno mi nasli helikobaktera, aj ked neviem z akeho diabla som ho nachytala :(
zajtra idem na gastro, tak som zvedava co mi povie lekar. ravdepodobne mi predpise antibiotika, comu sa teda vobec netesim.
no a aby to nebolo malo, tak mam aj HPV :(

RNG

nuz a ked som sa dalej hrabal okolo toho citralu, tak je viacero rastlin co ho obsahuju. Cisty esencialny olej z "citronovej travy ma 75 az 85 percent citralu, ale l
Lemon myrtle(backhausia citriodora) ma az vyse 90 % citralu a tento esencialny olej rozriedeny(1 kvapka na 15 ml nosneho oleja) sa uz davnejsie pouzival ako antifungalny a antibakterialny, silnejsie nez cajovnikovy olej(tea tree)
Takze zase tu mame antifungalny , antibakterialny a antiviralny olej, ktory ma zaroven protirakovinne vlastnosti.
Nezda sa mi to ako nahoda, ze mnohe silne antimikrobialne latky su ucinne na rakoviny. Je ich uz privela!
Ze by predsa ta rakovina bola spojena s viacerymi mikrobami????
Rakovina zaludka je jasne spojena s helikobakterrom, rakovina krcka maternice s hpv virusom a dalsie ine su podozrievane, ale nie takto verejne uverejnene.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk