Pravda o rakovine - VITAMIN B17

elleanor

fu, no uz som sa zlakla, ze takto odhanate ludi, ktory si zvolia metabolicku liecbu, ale chvilu uvazuju aj o chemoske... tak sa potom ospravedlnujem za zle pochopenie. Ale aj tak mam jednu otazku. Mamina pije cviklovy napoj (Breussova metoda), co som z vela stran pocula ako ucinne, ale v protiplesnovej diete na badatelovi je napisane, ze by mala vylucit: "Koreňová zelenina s vysokým obsahom cukru ako napr. mrkva, paštrnák, sladké zemiaky, zemiaky, červená repa."... Tak som z toho trochu paf...

elleanor

pre kosa: prepac, ale to bolo adresovane mne??? Lebo ako podpora a odporucanie niekoho skusenejsieho to bolo dost odveci. Ak teda takymto sposobom podporujete ludi k metabolickej liecbe, tak sa ani necudujem ze sa na to niektori vykaslu... ak to nebolo adresovane mne, tak som nic nepovedala

kosa

nuz damian, nasleduje asi dalsia obet....
hvorit uprimnu sustrast sice nechcem predcasne, ale asi neposluchnu radu, a pocuvnu prikazy...

damian

Elleanor, co treba a co sa NESMIE jest pocas rakoviny, je v 3 clankoch na -odkaz odstránený-

Je to vlastne protikandidova strava.

RNG

kokosovy olej pouzivaju pri lieceni rakoviny. To mam z knihy od autora Bruce Fife, N.D., ktoru vydalo v roku 2005 nakladatelstvo Piccadilly Books, LTD, kde su udaje podlozene stovkami roznych vyskumnych sprav a praxou roznych lekarov.
Objednat sa da na www.piccadillybooks.com.
Niektore veci z nej a ine o kokosovom oleji a kokosovych produktoch je aj na nete, pozri na www.coconutresearchcenter.org
Kniha stoji za to, aby si ju clovek objednal.

Na rakovimu odporucaju jest hodne kokosovej struhanky, ktora cisti creva, absorbuje toxiny a potlaca reabsorbciu zlce, ktora obsahuje estrogen, aby sa tento nemohol v crevach reabsorbovat.Znizenim estrogenu pri neznizenej hodnote progesteronu sa mnohe hormonalne zavisle rakoviny(rakovina prs, ovarii semennikov, prostaty)potlacia.

Ine pouzitia kokosu :

Proti chorobam srdca
Pomaha rozpustat ladvinove kamene
Pomaha kontrolovat cukor u diabetikov
Zvysuje imunitu
Zvysuje vyrobu energie a zrychluje metabolizmus
Pomaha uviest do obehu telesne tuky
Potlaca rozne bakterie virusy a fungalne infekcie(vid pouzitie v protikandidovej diete a pravdepodobne je tam aj spojenie s rakovinami a chorobami srdca, kde su rozne mikroby zda sa ze prispievajuce alebo dokonca priamo zapricinujuce-tato uvaha je len moja, to nie je v spomenutej knihe!)
Potlaca symptomy IBS a Crohnovej chroby
Ochranuje kozu proti volnym radikalom
a rozne ine....

- mira

Hlavne aby mama nejedla nič z mlieka a mliečnych výrobkov, živočíšne tuky, bielu múku a cukor, to sú hlavné príčiny zahlienenia a tvorby rak. nádorov v pľúcach. Tuky i panenské rastlinné treba načas obmedzovať. Nech jedáva veľa zeleniny i tepelne upravenej, obilniny a trochu strukovín, aby sa prečistila. Je krásne, že jej záleží na tom, má veľkú šancu.

elleanor

este raz pekne dakuejem za rady... no my nastastie doma tento problem nemame, maminu sme so sestrou velmi lahko presvedcili na inu stravu a inu liecbu, sama je za a chce sa liecit stravou a doplnkami a jurkovicom, len sa musime este definitivne rozhodnut ci sa uplne vykasleme na tu chemosku. Len som si neni ista ci jej davame vsetky potrebne veci na jedenie na vyliecenie...ale hadam hej

Mimi323

S rodinou je to ťažké. Na mňa svokrovci škaredo pozerajú, že nedavam ich synovi všetko jesť a napriek tomu mu dávam kopu tabletiek (doplnkov :))
A moja mama tak isto. Ta pomoc nechcela, dôveruje svojim lekarom, z ktorých jeden jej odporučil jesť Floru na zniženie cholesterolu, ďalší piť sojove mlieko a teraz je po vyoperovaní štitnej žľazy. A tiež ju nemôžem presvedčiť. Lebo lekári su bohovia....