Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

je vyborna tema o piti zihlavoveho caja.

jedna nasa suseda pravidelne pila caj, sama si ho susila na zimu atd atd.
vzdy si dala tak jednu porciju dene.
dozila dost pekneho veku 92 rokov.

kosa

delphia,
system je prehnitejsi ako som bola schopna priznat.

nie je na zrucenie sa ( to by vyustilo v skutocnu vojne a nie v poulicne bitky v horach), ale kazdodene mozme citat spravy o tom ako tato firma bankrotuje atd atd.
kazdy kto sa naozaj vyzna v uctovnictve vie o co sa jedna .

kosa

pravidelne sa objavuju clanky ohladom novych a ucinych liekov proti rakvovine, roznym nadejam atd atd.

fakt je holy: viac sa uz dosiahnut v uvedomovani sa neda.

vcera som si bola vymenit dalsiu amalmavovu bombu.

kosa

objavila sa tema:
VODA AKO LIEK.
urcite ze voda je nielen potrebna ale aj ziaduca a to hlavne voda cista.
treba si zabezpecit filter na vodu.

moja mama pila silne chlorovanu vodu.

damian

Tento email som dostal tento tyzden od mamy dietata s nadorom mozgu. Nebudem pisat nic blizsie aby dieta nebolo v ziadnom pripade identifikovane, lebo som to zarucil rodicom.

"Prajem vam pekny podvecer,

dlhsie som sa neozvala, ale xxxxxx sa ma dobre, bola na MR a PET vysetreni v xxxxxxxx. Vysleky nas potesili, nalez je stacionarny, diskretna regresia v rozsahu bitalamickeho TU...

Zelam dobre zdravie"

kosa

urcite nje.

to ze niektori lekari nevedeli v minulosti vyustovalo do tzv konzultaciji troch ci vjacero lekarov. ti uz vedeli situaciju poriesit.

to ze vetsina lekarov zatial nevie este neznamena ze v buducnosti to aj tak ostane.

delphia

kosa myslim, ze v tomto pripade je zbytocne sa chytat za slovicka. to "neda sa a nevieme"- pacientovi znamena v konecnom dosledku to iste.

delphia

ak ho mas na krcku maternice, tak tym padom je v organizme. vyliecit sa neda. RNG pisal vo svojej sekcii viac x, ako sa potlaca vplyv virusov na ludsky organizmus. odber krvi na serologicke vysetrenie antigenov sa robi v imunolog. ambulancii. myslim, ze lekar 1.kontaktu- teda obvodak ho nemoze odoberat. ale nie som si na 100% ista

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk