Pravda o rakovine - VITAMIN B17

damian

Mala v Januari stadium 2. Dlho sa konzultovalo, ci vyoperovat len nador, ale nastojili na vyvode. Odmietla ako aj vsetko ostatne. Nasledovali presviedcania, natlaky, hrozby a ponizovanie. Dievca si pise dennik takze ked dojdeme uspesne do konca, zverejni sa to bud na stranke alebo v brozure.

Lieci sa amygdalinovym protokolom + rozne vyplachy.

alicia

Damian a akým spôsobom to dievča liečiš? Prikláňam sa k názoru silviie. Pokiaľ viem táto forma rakoviny sa vyskytuje v staršom veku a viacej sa vyskytuje u mužov.

sylviia

damian,
34 rokov?? dost malo na rakovinu creva ci konecnika!
a kde zije to dievca?ma to zhubne?a metastazy?lebo ked jej to nevybrali tak sa asi ani neda posudit ci sa jedna o zhubny ci nezhubny nador...
zda sa mi ze je dost mlada na to

kosa

badatel napysal velmi vzrusujuci clanok ohladom zuboch a zubaroch.
aj toto je este oblast zahalena ruskom tajomstva.
napriklad jednym z tajomstiev je preco sa aj po tom co su kavity opravene pod tymito kavitami v podstate zub rozpadava a zanika?...

radca

RNG,

kto chce moze jest aj viac, ak mu to neskodi. Kombinacia s vit. E sa pouziva hlavne pri otravach tazkymi kovmi.

RNG

radca, co tak 5-6 paraorechov? tie obsahuju okolo 200 mcg, co je dnes odporucena davka.
Ale hladina otravy sa da dosiahnut len systematickym branim nad 4000 mcg denne, aspon tak to hovoria bezpecnostne tabulky na expoziciu na selen v priemysle.
Takze sme velmi daleko od predavkovania aj pri maximalnych doplnkovych radach az 800 mcg denne s vitaminom E, co sa odporuca pri rakovinach a poskodeni pecene.

radca

Selen nie je potrebne vobec kupovat osobitne. Staci par brazilskych (para) orechov denne (2-3). Viac by sa nemalo, lebo by sa clovek mohol otravit. Navyse je v kombinacii s inymi vitaminmi, co je ovela lespsie, ako samotny selen.

radca

No, ak posilujes, tak vitamin C by si mal urcite jest. On ma totiz v tele velmi vela funkcii, nie len tu,ze podporuje imunitu (interferon). Posobi napriklad aj proti stresu, je potrebny na vyrobu dneska stale spominaneho karnitinu, inych aminokyselin a dokonca aj acetylcholinu a mnohych dalsich.