Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

damian

Mimi, pre tych, co chcu, objednavam uz aj z Lamberts www.thevitaminservice.com z Anglicka. Je tam niekolko dobrych vitaminov C, omnoho lacnejsich ako na sk, hoci najlepsi je ten, co si napisala. Z UK objednavam pre tych, co si nemozu dovolit velke 725 gramove balenie.

damian

Cibi, malo co ma vie nastvat tak, ako ked pani doktoi placu ze vitamin ten a henten moze sposobit to a hento, a pritim do ludi od rana do vecera trieskaju chemiu, o ktorej ani panboh nevie, co v tele sposobuje. Lekar, co takto rozprava, nema v sebe najmensej logiky - len nabiflene doktorske poucky (protokoly spravovane farmaceutizmom). A doktor, ktory sam od seba nerozmysla, ale hlasa to, co mu kazu, nema pravo byt lekarom pre ludi. Vlastne ani zvierata by sa mu nemali zverit. Tvrdo som to mozno povedal, ale pravdivo, lebo na to, co oni kvakaju, sa skutocne neda pocuvat.

To, ze im mnohi naletia, je ina tragedia...

Mimi323

Cibi, najlepšie je práškove C, je to super vec a oproti tomu tvojmu je ovaeľa lacnejšie a oveľa lepšie.
-odkaz odstránený-
Ja mám ten 725g

cibi15

Zalezi aj ake vajcia.Vajcia z velkochovu ich zltok obsahuje slusne mnozstvo zleho cholesterolu a jednak nechcem ist velmi do tuku.Niekde som cital ze naturalne vajcia,ktore kupujem maju obrateny pomer toho cholesterolu takze sa ich moze jest viac.A vdaka za rady,ostatne veci zaradim do jedalnicka.A co ci myslite o tych koloidnych mineraloch?este by som rad dodaval vitamin C tento produkt vyzera fajn co myslite -odkaz odstránený- ?

radca

Co sa tyka tej zeleniny, tak je dobra kapusta (to si spominal), kalerab, petrzel, spenat (ten by sa mal jest len kratkodobo a potom urobit prestavku). Nesmu byt uvarene, ani parene. Vajecne bielka by sa nemali jest dlhodobo. Kludne by som ich jedol spolu so zltkami. S bielkovinami by sa nemali jest jednoduche cukry a zlozene len obmedzene, pretoze cukor niektore proteiny poskodzuje a niektore spotrebovava. Ryza by sa mala kombinovat s rybou, alebo nejakym masom. Banan ak je nezrely, tak moze sposobovat problemy so zaludkom.

[zruseny12]

CIBI
K BANANOM...asi si ich jedol NEDOZRETE...
ked je banan nedozrety,tak ti len lezi v zaludku a zle sa rozklada.../obsahuje latky,ktore su tazko stravitelne/
BANAN je dozrety,ked su po slupke banana cierne fleky/ale dnu nesmie byt flekaty/

radca

cibi,

tie kompletne proteiny su zaujimava tema. Vo wikipedii sa pod heslom proteiny da najst pomerne lahko, co s cim kombinovat, aby vznikol kompletny protein. Zaruku, ale podla mna ma clovek len vtedy, ked je tepelne neupravenu stravu. Inak sa niektore aminokyseliny teplom znicia, karamelizuju, alebo inak znehodnotia. V obchodoch dostat viaczrnny chlieb a tento by prave mal obsahovat kompletne proteiny, aj ked nie som uplne priaznivcom muky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.