Pravda o rakovine - VITAMIN B17

cibi15

Dobry den vsetkym diskutujucim!
Precital som zhruba 100 stran tejto velmi plodnej diskusie, siel som od zaciatku kde sa vela pisalo o zdravom zivotnom style,vitamine b17 atd.Kazdy den sa snazim studovat oblast vyzivy atd(velmi dobrou publikaciou je "Vyziva nejen pro kulturistky")...Je toho uz tolko a niektore veci si aj odporuju,tak by som rad pocul vas nazor.Dufam,ze velmi neodbocim od temy.Chcel by som najst nejaky kompromis medzi posilovanim a vyzivou aby sa prilis nenarusovala acidobazicka rovnovaha a aby malo telo dostatok balastnych a inych latok a tym aj predchadzat chorobam.Snazim sa jest veci,ktore by tomu mali napomoct napr.by som rad vedel co si myslite o koloidnej forme mineralov(je to roztok v ktorom su obsiahnute vsetky mineraly a stopove prvky,www.energy.sk) lebo doktorka mi hovorila,ze by som mal byt opatrny kedze sa z toho mozu vytvarat kamene a zanasat oblicky.
Kedysi som jedaval dost masa,najma kuracieho.Viem,ze by pre telo bolo vhodnejsie jest rastlinne bielkoviny,no vacsina z nich nema kompletny aminokyselinovy profil,resp. najnizsizsi obsah jednej z aminokyselin je limitujuci pre celkovu vyuzitelnost,to znamena ze soja,hrach fazula je z hladiska naberania svalov nevhodna.No niekde som cital ze po skombinovani hrachu a ryze vznika kompletny protein,da sa povedat maso v rastlinej podobe.Neviete nahodou aky je pomer?
Este by som vas poprosil a celkove rady co jest napr jem dost vajec 10 denne z toho 8 bielok a dve zltka.dalej jem cestoviny,ryzu(paraboiled, natural), tvaroh...So zeleniny kapustu a cviklu.Ak mate nejake navrhy sem s nimi :D.
Co si myslite o proteinovych preparatoch?Kedze mlieko nie je velmi zdrave no a proteinove koncentraty su z neho,bez laktozy takze by mali byt zdravsie nie?
Dufam,ze z prispevku nie je citit ze mi ide len o svaly.Mne ide hlavne o zdravie a zdravy vzhlad,mnohym poskytujem rady ohladom cvicenia ktore myslim funguju a este a aj so stravou by som im chcel radit najlepsie ako viem,byt vzorom.
Dovod celeho prispevku je aj ten,ze dost casto som trpel plynatostou ked som jedol horeuvedene veci. a napriklad rano ked zjem dva banany,tak ma boli brucho.moze to byt z premnozenych kvasiniek?Celkovo ake zasadite veci odporucate?
Vdaka za odpoved

kosa

viac ako zdravotny problem rakovina je socioekonomicky problem.

v spolocnosti to treba dat do suvislosti z defraudacijov.

kosa

bambulecka,

nuz knizka nedavno vydana jasne popisuje proces rakoviny i to ako sa proti tomuto procesu vitazne branit.
co ludom treba je jednoducho oboznamit sa so vsetkymi dosial znamymi informacijami.
ano tebe sa to zda jednotvarne co tunak piseme.
zial( pre tych co neuspeli a boli tak blizko) toto ochorenie nema inu zlozitejsiu podstatu ako tu ktora bola popisana.
jednoduchsie to uz nejde. co mozeme je len opakovat ze vyliecit z toho sa da a ludia musia len vediet a chciet.

bambulecka

Kosa: zdravim Ta ,po dlhsom case som sa prisla pozriet co nove,ale ako vidim,vsetko po starom: ty stale opakujes dookola jednu a tu istu pesnicku o slobode prejavu a ze rakovina je banalne ochorenie ,no a ako vzdy sa hasteris so vsetkymi...:) :) :)
Inac hod sem radsej nejaky poriadny prispevok co ludom pomoze.Aj ked je to banalne ochorenie,napriek tomu ludia zomieraju a to nieje banalita.
Dufam,ze napises daco normalne co ma hlavu aj pätu. :)