Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

V prospech tejto temz sa vzdavam. Krizocka, evelin, yxo mate pravdu. U vas dome kriyu nevyvolali ani novinari, ani financne skupiny z USA a urcite len tak laho od vas nezmiyne. Krizocka dufam teda, ze si aspon pekna a vies si zaviayat topanky. Niekedz bz som chcel byt taky jednoduchi.

stopka

nechcem sa vam miesatdo debaty, vytvorte si novy prispevok.
Ja mam stale problemy s dutinami a usami...trochu ma ofukne a potom mam boleti hlavy, nadchy....
Som vo veternej oblasti a ide to stale dookolo. Poradte, co robit a co je pricina

krízočka

radca ty si prvý napísal veľkú volovinu že krízu u nás spôsobujú novinári,lebo o nej píšu a že v USA je kríza naozaj.A tak asi podla teba by mali novinári prestať o kríze písať,lebo sú príčinou jej vzniku,že?
Krízu totiž niekto musel spôsobiť a ako som už písala boli to finančné skupiny a banky v USA.A pretože sú trhy s Európou prepojené tak všetky ekonomiky padajú dole a nielen v Európe.
Radca,ty máš jednu zlú vlastnosť,že neznesieš aby ti niekto protirečil.

evelin30

radca...si pisal ze co ludia sposobia setrenim..ze vraj krizu....ale akym setrenim ???...ved tu pisete ze ludia nakupuju jak o zivot..preplnene kosiky v hypermarketoch...dovolenky, stavaju domy a kupuju byty...dost si tu vsetci protirecite

radca

evelin,

si precitaj najprv co krizocka pise, ak s nou chces suhlasit. Ona nepise, ze nie je kriza, ale miesto toho sem pise voloviny, ako ty.

yxo

radca ved je uplne logické ze ludia sa zacnu správat šetrne,lebo majú obavy co bude ďalej,ci neprídu o prácu.Ty si koľko tried vychodil?

perlička

debata sa totalne odklonila od podstaty tejto temy :)

ale ked som uz tu, tak napisem svoj postreh z krizy: v obchodoch absolutne nebadam nejaku krizu. ludi plno a splnymi kosikmi. co sa tyka prace- sama som tento tyzden absolvovala pracovny pohovor - obsadzuju pracovne miesta, ktore vzniknu od juna. tiez minuly tyzden som absolvovala pohovor. pritom pracu mam, ale skusam stastie ci nenajdem nieco lepsie, zaujimavejsie, a samozrejme lepsie platene.
co sa tyka dovoleniek- tak obrovska kriza nemoze byt u nas, ked ludia maju na cestovanie- vsak len v teraz casto spominanom Meiku je nasincov viac nez dost... a aj minule uz neviem presne kde, ale pirati prepadli vyletnu lod, na ktorej bolo 14 nasich obcanov.
... takze aka kriza??!!!

radca

No skusim to nejak jednoducho napisat krizocka.

Novinari napisu kazdy den dvakrat, ze je kriza a ty mas firmu a chzstas sa postavit rodinny dom a kupit auto. Co urobis? Vacsina ludi ten dom neyacne stavat, nekupi si auto a vo firme zacne setrit aj prepustat, lebo caka, ze ludia prestanu nakupovat jej vyrobky, kedze je kriza. Chapes? Automobilky prestanu vyrabat a vacsina firiem, ktora je napojena na automobilky na Slovensku skrachuje. Maly podiel na tom ma aj USA pretoze v EU su nejake firmy (banky,poistovne...) ktore su vlastnene, alebo ich podiel tvoria firmy z USA a niektore tam aj vyvazaju. Ale to je ovela mensia cast z toho, co sposobili novinari. Kriyocka, ale myslim, ze je namieste ak poviem, ze ak nemas v hlave vysvetlovanie ti nepomoze, ani ked sem napisem celu abecedu. Ale je dobre, ze si ochotna aspon o tom rozpravat. Je to dobry zaciatok.