Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

evelin30

aj ja suhlasim s krizockou. ak by si niekto z vas prave hladal pracu..videl by aka je kriza? ziadne nove pracovne miesta...vsade prepustaju.mozete chodit z firmy do firmy a nikto vas nevezme lebo nemaju pracu ani pre svojich zamestnancov. a toto ze vyvolali novinari hej? co je to za blbost....????

yxo

naprosto súhlasím s krízockou.Chýbajú argumnety,preco by novinári písaním mali ovplyvňovat krízu?Novinári môzu za krachy automobiliek,firiem a nezamestnanost?Radsej sa radca,kosa,muc venujte tej svojej povodnej téme a píste to isté dokola.

krízocka

radca keď napíšeš že novinári vyvolali v Európe krízu tým že o nej píšu,tak by si mal vysvetliť aj ako.Ak niekto napíše A,mal by napísat aj B.
Inak,prskavka je horľavá.....smiešne prirovnanie.

delphia

ja viem radca,
ale kde su tie "hranice", ked je to este s rozumom a co je uz za touto imaginarnou ciarou? je to tazke.... a potom je to aj na ludoch, ze ako si tie info pripustaju. no na druhej strane suhlasim s tym, ze vobec nie je tazke vyvolat davovu psychozu...

krízocka

co ti radca nedá spávať,kríza?Prečo chceš vymenovať banky ktoré spôsobili krízu?Šak si to zisti,ty si napísal že kríza je v USA a u nás ju spôsobili len novinári.Nič ti nehovoria hypotéky,kreditné karty?Nuž banky a iné finančné inštitúcie poskytovali úvery ktoré ľudia a firmy neboli schopné splácať,len aby oni mali tučné odmeny a provízie.
No a to prirovnanie písania o šírení chrípke som myslela asi tak podobne ako ty prirovnanie krízy s novinármi.Je logické že chrípka sa bude šíriť ďalej bez ohľadu na to či budú u nej novinári písať alebo nie.Tak isto je to aj s krízou.Myslíš že keď novinári o nej prestanú písať,že kríza zmizne?Si naivný.Skôr by som zakázala rôzne úvahy takzvaných odborníkov na krízu.Každý tvrdí niečo iné,jeden že už kríza končí,iný tvrdí že kríza potrvá roky.Novinári napíšu iba to,čo im poskytnú tzv.múdre hlavy,je to ich chlebíček.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk