Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

krizocka,

radca to mozno uviedol nepresne.
v kazdom pripade niekto musi napisat ten clanok a niekto ho aj vytlaci.

ale inac co sa tyka manipulacije ludmi tak v tom s radcom suhlasim.

krízocka

radca a preco ťa to tak vytáča?vevericka ti to vysvetlila.A neni si ty sympatizant predsedu strany Smer?Aj ten by tých novinarov najradšej nakopal do......

radca

vevericka,

vplyv tam bol napriklad aj v tom, ze sa znizol obchod z USA. Ale hlavnu vinu maju novinari. Keby som mal cas a peniaze, tak kazdeho jedneho osobitne nakopem do ...

vevericka

radaca..krizocka ma v niecom pravdu..a trocha aj ty..ano novinari vela zvelicovali..ale na druhej strane to sposobili banky v USA, problem europskych bank je v tom, ze su sucastami celosvetovych koncernov ci skupin..teda su v spoijitosti aj s tymi v USA a tak sa kriza preniesla aj do EU, okrem ineho aj vyvoj americkej burzy ovplyvnuje zvysok sveta..

radca

krizocka,

na tebe je smutne to, ze si sama protirecis. Ak to sposobili v USA, tak s tym Europa nema v podstate nic spolocneho. Alebo si pocula, ze by nejaka banka v EU poskytovala nekryte uvery a hypoteky? Ja nie. Ja som pocul len bububu od novinarov. Preco netravis cas nejak lepsie jak vypisovanim hovadin a hranim sa na inteleigentku?

krízocka

no jasné radca,ked novinári prestanú písat o kríze,kríza podla teba zmizne.Ked novinári prestanú zveličovať a strašiť o chrípke,tiež môže zmiznúť,nieéé?Bol tu aj SARS,vtáčia chrípka a prešlo to.A už si uvedom že krízu nespôsobili novinári,ale finančné skupiny a banky v USA.

radca

krizocka,

novinari nemusia piskat, staci ak prestanu o krize pisat, moja. Ako si na to prisla, ze ked sa o chripke prestane pisat, tak sa nebude sirit? Taku hlupost som uz dlho necital.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk